2737
2739
عنوان

چیکار کنم شکمم کوچیک شه؟

2097 بازدید | 14 پست
3 ماه نیمه زایمان کردم از 85 کیلو که روززایمانم بودم اومدم رو 60 کیلو یعنی تقریبا برگشتم اما امان ازین شکم و پهلوهها که جمع نشدن البته یه کم جمع شدنا ولی باز از هیکلم درشت ترن چیکار کنم؟ایا با دراز و نشست کوچیک میشه؟ یه نفر به من می گفت شکم که بزرگ شه دیگه کوچیک نمی شه کیا تجربه دارن کمکم کنین
اینو ببین

http://www.vandaclick.ir/health/5399-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D8%B4%DA%A9%D9%85-%D8%B5%D8%A7%D9%81.html
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
romina jon bazam khob laghar shodi man 76 kilo bodam baad az zayman alan bad az 6 mah shodam 66 kilo bazam5 kiloezafe daram m albateh ghadam 1,66 hast
. . .از کوروش بزرگ پرسیدند: چرا زنان شما پوشش سر ندارند? کوروش گفت: پوشش بانوی سرزمین من ,', , "پلک های مردان" سرزمینم است
عزیزم راه چارش بخصوص پهلوها حلقه از این بزرگا وبرجستگی داراست من باهمین حلقه شکمم وپهلوهم اب شدن البته با رژیم از78 شدم 65 از مهر تا الان سایزم از46شد38 حداقل روزی 2بار صبح وشب هرباریک ربع بی وقفه میزنم اولش یک کمی سخته کم کم یادمیگیری
2740
منم اولش حلقه بلد نبودم
باید پاها ثابت باشن به اندازه عرض شانه ها باز وبه صورت 360 درجه کمرتون رو بچرخونید
البته کسایی که کمر درد دارن نباید بزنن
خدا جونم ممنونم که یه فرشته کوچولو به ما هدیه دادی
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=386032&PageNumber=8

هر کی دوست داره میتونه از چیدمان خونش عکس بذار تا بتونیم از سلیقه های هم ایده بگیریم
همسرم هر روز که میگذرد شکسته شدنت را میبینم هر چقدر هم پیرو
شکسته شوی بازم هم تا ابد میخواهمت
2706