2733
2734
عنوان

جاهای دیدنی بوشهر

680 بازدید | 9 پست

سلام دوستای عزیز بوشهری سلام وقت بخیر 

کمی اطلاعات در مورد اب و هوای بوشهر و جاهای دیدنیش میخواستم هفته اینده همسرم سفر کاری داره ما هم باهاش میاییم و تا عصر باید تو هتل باشیم میخوام ببینم جایی هست که با دخترم برم و براش جذاب باشه ؟

@malile_quilling

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم پیش پیش خوش اومدین😊😍😍

اول بگم که هوا یه کوچولو زیادی گرمه و شرجیه .. لباس خنک و راحتی با خودتون زیاد بیارین

جذابیت اصلی اینچا ساحله زیباشه 

موزه دریایی فوق العاده ست .. امامزاده هم داریم واسه زیارت خیلیم قشنگه

ساحل ریشهر .. کنار دریا .. ساحل هلیله ‌‌‌.. پارک مرجان و صدف پارک تی وی

پاساژ ازادگان ملت و مرکز خرید و بازار قدیم و میدون ششم بهمن😊

امیدوارم بهتون خوووش بگذره عزیزم

💏🎀 ۱۱ تیــــر ماه ۹۹ بعد از سختیا تو #کرونا عروس شـــدم 🎀💏
2731

بچت چند سالشه؟اگر خیلی حساسه نبرش الان هوای بوشهر قابل تحمل نیست. مگه اینکه به اینجور هوا عادت داشته باشید

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
سلام عزیزم پیش پیش خوش اومدین😊😍😍 اول بگم که هوا یه کوچولو زیادی گرمه و شرجیه .. لباس خنک و راحتی ...

ممنون عزیزم 😘💕 ما باید تا وقتی همسرم بیاد تو هتل بمونیم حالا واقعا مردد شدم اینقدر که همه میگند گرمه...😐

@malile_quilling
2738
ممنون عزیزم 😘💕 ما باید تا وقتی همسرم بیاد تو هتل بمونیم حالا واقعا مردد شدم اینقدر که همه میگند گر ...

اره گرمه ولی شب یکم قابل تحمل میشه اما خب شرجیه دیگه 😁

💏🎀 ۱۱ تیــــر ماه ۹۹ بعد از سختیا تو #کرونا عروس شـــدم 🎀💏