2752
2734
انشالله خوش خبر باشی

سلام عزیزم منم رفتم سونو گفت دو تا ساک داری ولی جنینا هنوز معلوم نبودن... من هنوز لکه بینی قهوه‌ای دارم میشه بپرسم شما تا کی لکه بینی داشتین؟ 

اسمم سوگند... گر نگهدارنه من آن است که من می‌دانم سنگ را در بغل شیشه نگه میدارد
سلام عزیزم منم رفتم سونو گفت دو تا ساک داری ولی جنینا هنوز معلوم نبودن... من هنوز لکه بینی قهوه‌ای د ...

واالی عالیه .دقیقا عین من شدی.من ساک زرده و جنینارو به زور دید گف ضربان‌هنوز معلوم نمیشه ۶هفته و ۴روز رفتم ضربانشونو دید

خدایاشکرت.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم منم رفتم سونو گفت دو تا ساک داری ولی جنینا هنوز معلوم نبودن... من هنوز لکه بینی قهوه‌ای د ...

من تااا ۷هفته و ۶روز لک داشتم که خونریزی کردم بعدش یکدفعه قطع شد.هماتوم بوده.هفته ۱۰رفتم گف جذب شده

خدایاشکرت.
واالی عالیه .دقیقا عین من شدی.من ساک زرده و جنینارو به زور دید گف ضربان‌هنوز معلوم نمیشه ۶هفته و ۴رو ...

منم همون موقع ها بهم وقت داده

2731
من تااا ۷هفته و ۶روز لک داشتم که خونریزی کردم بعدش یکدفعه قطع شد.هماتوم بوده.هفته ۱۰رفتم گف جذب شده

من لکم قهوه‌ای شده مال شما هم همینطور بود؟ یا خون بود؟ 

بعد دوباره خونریزی زیاد کردی؟ 

راستی دارو چی مصرف میکردی؟ 

ببخشید آقا آنقدر سوال پرسیدم آخه نگرانم

من لکم قهوه‌ای شده مال شما هم همینطور بود؟ یا خون بود؟  بعد دوباره خونریزی زیاد کردی؟  ر ...

اره عزیزم قهوه ای بود و سیاه.قرمز نبود.اره دوباره هفته هفت خونریزی کردم بعدش دیگه تموم شد.استراحت مطلق بودم هر شب دوتا پروژسترون ۵۰تزریق میکردم.

خدایاشکرت.
اره عزیزم قهوه ای بود و سیاه.قرمز نبود.اره دوباره هفته هفت خونریزی کردم بعدش دیگه تموم شد.استراحت مط ...

خدارو شکر که الان سالم و سلامتید.... برای منم دعا کن

خدارو شکر که الان سالم و سلامتید.... برای منم دعا کن

چیکار کردین شما عزیرم؟؟ بچه هاتون بدنیا اومد؟

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2706