2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

الان ساید سامسونگ 22تومنه من خریدم راضیم البته همسره من خودش فروشگاهه لوازم خونگی داره 19تومن بافاکترخرید اورد خونه.

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

الان ساید ایرانی سوزان بخوای بخری 15 تومن هستش

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
الان ساید سامسونگ 22تومنه من خریدم راضیم البته همسره من خودش فروشگاهه لوازم خونگی داره 19تومن بافاکت ...

از شوهرت بپرس این مارک الجی بنتلی j337  فوتش هم ۳۴ هست قیمتش چنده

من ساید سامسونگ خریدم و بزرگترین اشتباهم خرید ساید بود ...هیچیییی جا نداره ..هیچییی

برا حمل و نقل خ سخته وگرنه ما دونفریم مشکل جانداریم براش خوبه بنظرم

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
از شوهرت بپرس این مارک الجی بنتلی j337  فوتش هم ۳۴ هست قیمتش چنده

میگ 2ماه پیش 22تومن بود الان 24تومن 25هست بستگی داره کجا بخری چون اکثره فروشگاه ها با سود بیشتر یا سود کمتر میفروشن 

اره ماهم خونه خودمونه جابجا نمیشیم ولی اینی که من گفتم ۳۴ فوت هستش با عمق ۹۰سانتی 

ما هم خیرسرمون خونه خودمون بود اما مادرشوهر عوضیم کاری با زندگیم کرد که ازشهرمون میخوایم بریم کلا 

والا پس حتما بخرش خ خوبه 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2706