2733
2739

سلام .خانما

بنده قبلا تاپیک گذاشتم . نمی دونم چجوریه . ولی زیاد دیده نشد. خواستم از خانم ها که لطف کنند و هر کدام از دکتر زنان شون مورد منو بپرسن و اگر جواب قابلی بود به من پیام خصوصی دهند . مژدگانی میدم به خدا . 

چرا خودت نمیپرسی از دکتر😐

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ول کن بابا..فرداهم هزارتا انگ میچسبونن بهت

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

تو ایران اسپرم اهدایی به زن متاهلی هم که شوهرش مشکل داره نمیدن 

مگه بعضی جاها اونو زیر ابی 

به دختر مجرد اصلن نمیدن چنین چیزی 🙄🙄🙄🙄

چه کاریه خب شوهر کن بچه دار شدی جدا شو 

اگه این قد شوهر داری سخته واست 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2706