2733
2734
عنوان

شوهرم تو خونه های مردم میره

780 بازدید | 35 پست

سلام . شوهرم مامور شرکت گازه دیروز ازش پرسیدم پیش اومده بری تو یه خونه کنتور بخونی یهو زنه بی حجاب باشه . گفت آره پیش میاد یه لحظه چشمم میفته ولی دنبالشو نمیگیرم شوهر من هیز نیس خیلی بهش اعتماد دارم تازه اگه کاری هم بخواد بکنه یا هیز بازی در بیاره مردم گزارش میدن شرکت اخراجش میکنه . ولی من خودم ناراحت شدم برا همون یه لحظه که چشمش میفته میترسم من از چشمش بیفتم 😦با مادرشوهرم زندگی میکنم همینطوری هم از دست مادرشوهر و خواهرشوهر زندگی خوبی نداریم . سخته برام . چکار کنم هیچ وقت دوست نداشتم شوهرم زنی رو با پوشش تو خونه ببینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

😕 تلوزیون نمیبینید؟ حتی فیلمای خارجی سانسور شده هم سر لختن بابا 

اتفاقا ازمایش خوبیه براش ببین عشقش نسبت بهت واقعیه یا نه

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

😐😐😐😐😐😐بیخیال  تو رو خدا 

الان پیک موتوری هم که باشی جلو در زن بی حجاب میاد 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2740

وااا چه ربطی داره حساس نشو اگه ریگی به کفشش بود نمیگفت در ضمن هم یه مردی یه کاری بخواد بکنه میکنه اگه نخواد نمیکنه خیالت راحت

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂

اگر قراره با یک نظر از چشمش بیفتی ..همون بهتر که بیفتی..وابسته ی هیچکس نباش ...یه متنی خوندم که نوشته بود زن ایده ال مردها یک زن بی خیال هس که اهل غر زدن و بهونه گرفتن نیس این اخلاق زمانی پیش میاد که وابسته نباشی به همسرت

دلم میخاد روزی از روی زمین پر بکشم و بروم به سمت پاکی مطلق..دلتنگ خدا هستم دلتنگ اغوش خدا هستم ..دلم با او خوب است دلم را نمیشکند 

یک در صد میلیون پیش میاد خواهر ، خودشم اون خانومه که سانتی مانتال نمیکنه منتظر بشینه که مامور آب و برق و گاز بیان و بره پیششون ، بخواد به خلاف کشیده بشه کلی خانوم قشنگتر از من و شما تو خیابون هست ، دلتو صاف کن

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️

چرا با کسی ازدواج کردی که اگه کس دیگه ایو ببینه از چشمش بیافتی؟ اگه نکردی نگرانی نداره...

تمام خصلت های تو توی ظاهرت خلاصه شده؟ پس بذار بگم از تو خوشگل تر، س ک سی تر، لوند تر، خوش هیکل تر خیلی خیلی زیاده. از الان فاتحه ی زندگیتو بخون.

عزیزم شما نمیتونی روی پوشش مردم کنترلی داشته باشی، همینطور روی ظاهر خودت.

اما میتونی اعتماد به نفستو ببری بالا. تو خیلی خیلی ویژگی های اخلاقی و شخصیتی خوب و دوست داشتنی داری که شوهرت توی اون خانوما ندیده و نخواهد دید و این دقیقا چیزیه که تفاوت ایجاد میکنه بین تو و هر زن دیگه ای. ❤❤❤

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
2706