2733
2734
عنوان

کسی جدیدا بیمارستان مصطفی خمینی زایمان کرده ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 35536 بازدید | 60 پست
عزیزم من که خیلی راضی بودم با اینکه روز دوم فروردین زایمانم بود و روز نسبتا شلوغی بود ولی برخورد پرسنل عالی بود همه مهربون و خوش اخلاق...اتاق من دو تخته بود اگه دوست داشته باشی با کمی هزینه اضافه تر میتونی اتاق خصوصی بگیری که راحت باشی.نسبت به یک بیمارستان نیمه دولتی خیلی تر و تمیزه و در کل خوبه
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
نه کاج جون دکتر من فقط بیمارستان های خصوصی هستش که رفتم دیدم هزینه ها خیلی بالاس

حالا هفته ی 33 هستمو میخوام دکترمو عوض کنم که بتونم بیمارستان نیمه خصوصی برم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

merc rahele jan vaghean komakam kardi.rasti shoma key bardar shodi ke 2 farvardib zayman kardi kheili doost daram bacham avale farvardini beshe vali az kheilia shenidam doctora to tatilate eyd zayman nemikonan
انچه دلت خواست نه ان میشود هر چه خدا خواست همان میشود
2728
اسما جون من چون مطبش میرفتم 350 تومن به خودش دستمزد دادم و در کل 800-900 تومن شد هزینه سزارینم ولی شنیدم دکتر معصومی دستمزد جدا نمیگیره....کلا اونجا اینطوریه که میگن باید طبیعی زایمان کنی مگر دکتر نامه سزارین بده که اینم همیشگی نیست و میشه به دکتر جداگانه دستمزد بدی تا نامه سزارین بهت بده تازه همونشم راه داره!!!!!میشه دستمزد هم نداد!!!!(: مثلا همون روزی که من سزارینم بود یکی کیسه ابش پاره شد و درداش شروع شد و اونقدر کولی بازی در اورد و هی گفت میترسم و گریه کرد تا بردنش سزارین بدون اینکه هیچ هزینه جدایی بده!
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
2738
خواهش میکنم کاج جونم
عزیزم اسما جووووووون حالتو خوب درک میکنم حتما دعا میکنم واسه هر دوتون که به سلامتی فارغ شین ایشالله و نی نی هاتونو بغل بگیرین

من اخرین پری ام 7 تیر بود و لقاحم 20 تیر
نینیم 2 فروردین اومد
من چون دکتر معصومی گفت ممکنه روزهای اول عید بره جنوب ولی دکتر اقابیگی بودش رفتم پیش اقابیگی وگرنه هر دو خوب بودن....
راحله جون من مشکلی با طبیعی ندارم ، البته اگه اون موقع نترسمو شونه خالی نکنم وگرنه منم کولی بازی در میارم

کاج جون دکتر من خودش 1 تومن هزینه میگیره و بیمارستان هایی که هستش بین 2500 تا 4 هزینه مییگرن

اینجوری خیلی هزینه ام زیاد میشه
اسما جون من یک فروردین هم میتونستم زایمان کنم ولی چون خانم دکتر گفت یکم خیلی شلوغ میشه بیمارستان دوم فروردین رفتم واسه زایمان

اسما جون خیییییلی بهم نزدیکه روزهای لقاح و پریمون چه جالب
2706