2737
2734
عنوان

کسی جدیدا بیمارستان مصطفی خمینی زایمان کرده ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 35536 بازدید | 60 پست
آره ماماجی جون. منم پیش دکتره دیگه ای میرفتم و 3 هفته قبل از زایمانم رفتم بیمارستان و پرونده تشکیل دادم و هر هفته هم برا چکاب میرفتم بیمارستان

ینی 3 بار قبل از زایمانم رفتم اونجا ویزیت شدم

قبل از رفتن حتمااااا تلفنی وقت بگیرین ...وقتاشون محدوده و همین جوری برید نوبت تون نمیشه
هزینه زامیان سزارین با دفترچه بیمه چقدره
بی غیر از دستمزد دکتر

شما پیشه کی میری

دکتری میشناسی دستمزد نگیره؟
گومبولیه من اومدی از دله مامانی بیرون....میخورمتااااااااااااااا ...هووووووووووووووم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماماجی جون بستگی داره بیمه تون چی باشه بیمارستان مصطفی خمینی چون برا دانشگاه شاهد هستش مثلا برای خانواده های شاهد تقریبا رایگانه و همین طور هر بیمه ای تعرفه اش فرق میکنه. میتونی با بیمارستان تماس بگیری ، با بخش حسابداری صحبت کنی دقیق راهنمایی ت میکنن. منم قبل از رفتن با حسابداری صحبت کردمو خیلی خوب راهنمای م کردن.
2731
یاسی جون ایشالکه که بتونی طبیعی زایمان کنی عزیزم. بیمارستان خوبیه من که راضی بودم. میتونی خودتبری از نزدیک ببینی ، حتا اجازه میدن بری طبقه ی دوم و بخش رو از نزدیک ببینی ، حتا توی اتاق ها رو . هزینه ی زایمان طبیعی خیلی کم میشه . فک کنم حدودا 400-500 بازم میتوین تماس بگیری بیمارستان بخش حسابداری و کامل برات توضیح میدن.
سلام. خانمها من پریدم دو هفته عقب افتاده ولی آزمایش دادم باردار نیستم. بیمارستان مصطفی خمینی چون نزدیک کارمه میخوام برم ویزیت بشم. اگه زنگ بزنم امروز بهم وقت میدن؟ شماره تلفنش را دارید.؟ چه دکتری را پیشنهاد میدید؟ ممنون
سلام خانوما،من ۱۲ هفته باردار هستم و به شدت از زایمان میترسم و خودم قصدم زایمان سزارین هستش،یه چند مدتی هست که دنبال بیمارستانی میگردم که سزارین اختیاری انجام بده ولی متاسفانه یا هزینه هاشون بالاس یا که بیمارستانش خوب نیست ،لطفا راهنماییم کنیید ؟؟ بیمارستانه بابک چطوره به نظرتون،ایا کسی تا حالا دکتر مریم نوحی عملش کرده؟؟
2740
خانما بهترین دکتر بیمارستان مصطفی خمینی کدوم دکتر هستن؟و دکتری باشه که واسه بیمارش زمان بذاره 

من بچه اول رو سال۹۳ اونجا با بیمه سلامت ۸۰۰ بدنیا اوردم 

تقریبا ۱ تومنم دستمزد دکترم بود

ولی خداییش دکترم دستش سبک بود و خیلی خوب بود

ماه ۹ عوض کردم دکترم رو

دکتر نرگس موسیوند 

تو اینترنت بزن میبینی

تا زنگ زدن از بیمارستان که کیسه آبم پاره شده نیم ساعته از تجریش ساعت۱۲ شب خودش رو رسوند

برای سلامتی‌وعاقبت‌بخیری دخترام دعا کنید
سلام خوبين يه سوال اكثرا ديدم كه گفته بودين سزارينتون ٧٠٠يا٨٠٠شده ولي من بيمه تامين اجتماعي هم دارم ...

خوب تاریخ های اونا سال های ۹۰ تا ۹۴ بوده

ساک هم همون وسایل معمولی رو میده

۱پتو قنداقی و لباس و شلوار نوزاد و شانه و لیوان و .. که بهتر خودتم همه چیز رو آماده داشته باشی 

برای سلامتی‌وعاقبت‌بخیری دخترام دعا کنید
2706