2733
2739
اخر این هفته میخوام ای یو ای شم نمیدونم پیش کدوم یکی برم اینایی که تجربه دارن کمک کنن
خدایا بارها دقیقا همانجایی دستم را گرفتی که میتوانستی مچم را بگیری!!!
شراره عزیز
من پیش مهناز منصوری باردار شدم. البته آی یو آی نشدم ولی مشکل ناباروریمو پیشش حل کردم. البته تا جایی که میدونم برای این نوع کارا باید بری کلینیک نوین و نمی دونم آیا به این سرعت بهت وقت میده یانه. من از کارش راضی بودم سرکلاژم کرد بدون حتی یک ذره خونریزی و با این که آنومالی شدید رحم داشتم ولی بچم خدا رو شکر سر وقت دنیا اومد. ایرادش اینه که به نظرم پولکی میاد. تجربه ای از خادم ندارم. و البته به ندرت میشه کسی هر دوی اینا رو تجربه کرده باشه. یکیو انتخاب کن و مداومت کن انشالله که جوجو بیاد توی دلت!
فرزندم در خواب می خندد... با خودم می گویم حتما با فرشته ها حرف می زند.... شاید خاطرات بهشت را مرور می کنند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام شراره جون
من 1 ماه میشه که زیر نظر دکتر خادمم
خدائیش دکتر خوبیه با تجربه و اصلا هم پولکی نیست
منم اگر تا اردیبهشت طبیعی باردار نشم به امید خدا میرم واسه آی یو آی پیش خادم
انشاالله که هر کجا میری واست خیر به همراه داشته باشه
الا بذکر الله تطمئن القلوب.......
2742
من پیش دکتر آریامنش رفتم هواگیری کرد تا بحال کسی رفته پیشش جواب بگیره کمکم کنید
" رب هَب لی من لدنک ذُریة ً طیبةً اِنک سمیعُ الدعا ء ، رب لا تَذَرنی فرداً وأنت خیرُ الوارثین "
دکتر مهناز منصوری رو که می گین مطب هم داره ؟ مطب بریم بهتره یا مرکز ناباروری؟
" رب هَب لی من لدنک ذُریة ً طیبةً اِنک سمیعُ الدعا ء ، رب لا تَذَرنی فرداً وأنت خیرُ الوارثین "
2738
من یه سال پیش خادم میرفتم اما بدون اینکه مشکل رو سعی کنه بفهمه من و آی یو آی کرد بعدم وقتی جوابم منفی شد حتی نگام نکرد ببینه من کدوم مریضشم که جواب نگرفتم
*****فرشته های زیبای من 91/07/26 خونه ی ما رو روشن کردن*****
سلام خانوما روزتون به خیر من امروز اینجا عضو شدم میخواستم اگه می تونید کمکم کنید من بیماری قلبی دارم و خودم نمی تونم باردار شم مشهد زندگی میکنم و الان 6 سال که ازدواج کردیم هرجا دنبال رحم جایگزین میرم به در بسته میخورم هیچ کس نمیگه کجا برم یا یه دلالی چیزی بهم معرفی نمیکنه اینجا سه تا مرکر این کارو انجام میدن منتصریه نوین و بیمارستان رضوی اما هیچ کدوم کسی رو معرفی نمی کنن اگه اینجا کسی هس که دلال سراغ داره تو رو خدا بهم شماره شو بده خیلی ناامید و خسته شدم از این همه گشتن و پیدا نکردن
من پیش موسوی فر رفتم تا بعد از عید نوبت نمیده
اگه کسی باشه که بتونه بچه منو تو رحمش نگه داره من حاظرم بهش جنین بدم یعنی دوتا یا بیشتر جنین تو رحمش بگذارن من یک بچه بردارم اون خاانم هم یکی این طوری همزمان مشکل دوتامون حل میشه
اگر با من نبودش هیچ میلی**چرا ظرف مرا بشکسته لیلی
سمین عزیز
مهناز منصوری مطب هم داره ولی کارای ناباروری رو فقط تو مرکز نوین انجا
فرزندم در خواب می خندد... با خودم می گویم حتما با فرشته ها حرف می زند.... شاید خاطرات بهشت را مرور می کنند...
2706