موضوع بحث

برای وزن گیری جنین در هفته های آخر چکار کنم؟

1395/09/23 15:23 51
موضوع بحث: برای وزن گیری جنین در هفته های آخر چکار کنم؟
سلام من 34 هفته باردارم و هم خودم هم همسرم موقع تولد 4 کیلو به دنیا آمده ایم. دیروز که رفتم سونو گفتند نی نی کمی ریزه و اندازش یک هفته عقب تر از سنش هست. میخواستم بدونم از خانمهای عزیز کسی هست که در این مورد من رو راهنمایی کنه؟
سلام فرناز جون مواد پروتئینی خیلی میتونه تو وزن گرفتن نی نی کمک کنه البته به حرف دکترها هم زیاد اطمینان نکن دوست خودم 4 روز پیش نی نی نازشو صحیح و سالم بدنیا آورد با وزن 3 و نیم منتها دکترش گفته بود وزنش خیلی کمه و 2 هفته از سنش رشدش عقبتره .
دلم می خواد دوباره بچه بشم از رو حرسم بزنم کاسه بشقابهای خاله بازی رو بشکونم و فرار کنم برم تو خونمون خودمو بزنم به خواب. نمیدونید چه حالی میداد
فرناز جون منم همینطوری بودم.
صبحانه کره و خامه بخور ، برنج و ماکارانی و نون هم زیاد بخور.
روغن زیتون و هسته انگور بزن به غذا.
سلام عزیزم
من شنیدم خواب و استراحت کافی و تغذیه مناسب که هم سبزیجات و میوه داشته باشه هم پروتئین کافی.میگن گوشت قرمز هم خوبه .فقط حتما پیاده روی هم داشته باش که یه وقت وزن خودت بالا نره و نی نی کوچولو بمونه.نمک هم اصلا نخور
golam doctore man be man tanha chizi ke gofte aslan nakhoram ananase chon zane hamele be khon rizi miofte ye moghe nakhoriyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتن آن را از بین میبرد
ممنون از همه دوستانی که تا حالا راهنمایی کردند خلاصه گفته دوستان رو برای استفاده بهتر بقیه لیست میکنم:

1. مواد پروتئینی مثل انواع گوشت

2. کره و خامه ( این رو دکتر خودم هم توصیه کرد)

3.برنج . ماکارونی. نان

4. استفاده از روغن زیتون یا هسته انگور در غذای روزانه

5.خواب و استراحت کافی

6.میوه و سبزیجات

7.پیاده روی روزانه

8. نخوردن نمک

9.کمپوت آناناس ( که این یکی توسط پزشک برسین جان به شدت تکذیب شد).
از دوستان دیگری که موردی به جز موارد بالا بلدند خواهش میکنم بنویسند. ممنون
من امروز از دکترم پرسیدم گفت انگور -کشمش- گردو- خرما- موز-بادام وزن بچه رو در هفته های اخر زیاد میکنه من در مورد گرمی واثرش روی زردی پرسیدم گفت خیالت راحت هیچ ربطی نداره.
یه سوال منظور از خامه شیرینی خامه ای یا خامه صبحانه آخه من خامه صبحانه اصلا دوست ندارم
سارینا جان . خامه های طعم دار توی بازار موجوده مثل خامه عسلی- خامه خرما - خامه شکلاتی - خامه توت فرنگی که اگر بتونی مثل دسر بخوریشون خوبه.
خامه شکلاتی هم به دلیل داشتن کافئین زیاد نخوری بهتره.
عدسی خیلی خوبه از ماه های اول هفته ای 2 یا 3 بار و ماه آخر هرروز هم به کم خونی کمک می کنه هم به رشد جنین من وقتی می خورم خودمم سر حال میام:)
عزیزم من همه ی این چیزها رو میخوردم مخصوصا شیرینی جات.ولی دکترم به من یه شیر خشک داد که میگفت تو ماههای اخر به افزایش وزن جنین خیلی کمک میکنه .اسمش لیدی میل بود .توی آب حل میکردم و میخوردم دو طعم وانیلی و توت فرنگی داره. پسرم توی هفته 39 چهار کیلو شد.درصورتیکه قبلا وزنش کم بود.
می بینم امروز 2 تا پست جدید اینجا گذاشتند. فرناز جون دخترش رو به دنیا آورد. صحیح و سالم و با وزن طبیعی بالای 3 کیلو. اگه اشتباه نکنم 3210 بود وزن دخترش.
سلام دوستان. من تازه تو این سایت ثبت نام کردم.یه سوال داشتم دوست دارم راهنماییم کنید. جنین من در29 هفتگی 1کیلو و150گرم هست همه میگن کمه میشه اگه مورد مشابهی هست کمکم کنه. ممنون
سلام من تو هفته34 بارداری هستم وزن جنین 2470 گرم هست تو رو خدا راهنماییم کنید آیا وزنش میتونه بالاتر بره؟
مژده به خانم های اهوازی
مرکز مشاوره و مامایی ارغوان به عنوان اولین مرکز آموزش زایمان آسان(فیزیولوژیک)افتتاح شده است.هم مراقبت دوران بارداری دارن هم آموزش.تعین جنسیت هم دارن .جهت اطلاع بیشتر با این تلفنها تماس بگیرین2239216و 09365724620 جالب اینه که به شو شو هامون یاد میدن که ماساژ بدن.واقعا حال میده.بیاین یکبارداری خوشایند داشته باشیم و به بدن خود احترام بزاریم.http://www.arghavan88.blogfa.com
غذاهای تقویتی واسه وزن گیری جنین
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=40022&PageNumber=2
برای حاجتم یه صلوات میفرستی خیلی ممنونم التماس دعا
عزیزم عسل و بستنی برای وزن گیری بچه معجزه می کنه. من اثرش رو خیلیها دیدم. حتما زیاد بخورررررررررررررررر
ارسال پاسخ و نظر شما