2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام رزا جون من در ابن سینا تحت درمانم ....... دو بار میکرو کردم ...یه بار ش با جنین فریز شده بود..... هر دو بار جواب منفی شد ....... ولی دلیلی بر بد بودن مرکز نیست .... دکترای خوبی داره .... جنین شناسشون تحصیل کرده امریکاست ....آزمایشگاهشونم خیلی دقیقه ........ من بار اول که عمل پانکچر شدم با هزینه دارو ها 2000000 تومن شد و دفعه دوم با جنین فریز شده 1000000 شد ....... برات آرزوی موفقیت دارم
عاقبت در یک شب از شبهای دور کودک من پا به دنیا می نهد
آن زمان بر من خدای مهربان نام شورانگیز مادر می دهد
سلام رزا جان
فکر می کنم قبلا برام ای میل داده بودی برای این نتونستم جوابتو بدم چون بلد نبودم کسی رو که از نی نی سایت برام ای میل میده رو چی کار کنم

عزیزم من بعد از 2 بار زیفت توی نوید رفتم ابن سینا
ازمایشگاه و جنین شناسهای خیلی دقیقی داره
من 2 بار اوجا میکرو شدم و بار دوم + شد
ولی الان توی هفته 8 و 5 روز جنینم مرد توی دلم!! البته ربطی به مرکز نداره از هر 5 زن 1 نفر اینطوری می شه

بازم اونجا می رم چون خیلی دقیق تر از جاهای دیگه هستن و تیمی کار م کنن یعنی زیر نظر یک دکتر نیستی

موفق باشی

من اونجا یه میکرو کردم و یه بارم از فریزام استفاده کردم. دفعه اول باردار شدم ولی بعد 7-8 هفته نی نی مرد.مث نازی جون منم بارداریم پوچ بود متاسفانه. با اینحال از مرکز راضی بودم رویهمرفته کادر متعهد یا نیمه متعهد! و قوی ای داره. محیطشو دوست دارم.ولی به نظر من در کل فرقی با هم ندارن مراکز. هرجا راحت تری و رفت و آمد واست آسونتره و حس بهتری داری رو انتخاب من. ولی فقط میدونم کشاف خیلی گرونه بجز اون همه هزینه هاشون تو یه رنجه
2740
سلام رزا جان من 2 بار ivf کردم بار اول جواب گرفتم ولی 3 ماهگی سقط شد بار دوم هم 1 ماه پیش بود که جواب آزمایشم منفی شد ولی بازم میخوام برم حتما مصلحتی توش بوده . دختر عموم مرکز نوید بار پنجم نتیجه گرفت و الان 6 ماه بارداره.
ابن سینا نسبت به نوید هزینه هاش پایینتره. موفق باشی عزیزم
...وقتی خدا در پنجره بهشت را باز کرد,از من پرسید! آرزوی امروزت چیست؟
من گفتم,لطفا کسی که در حال خواندن این متن است را در پناهت حفظ کن!!!