2733
2734

من داشتم ماه پیش عمل لاپاراسکوپی کردم البته مشکلم چیز دیگه ایی بود که گویا لوله هامم بسته شده بود با تزریق یه مایعی انسدادو دکتر واسم باز کرد دلیلشو دکتر بهم نگفت ولی احتمالا مال کیستاییه که داشتم،این ماه هم اقدام کردم واسه بارداری ببینیم خدا چی میخواد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه لوله ام مسدود بود اونم بخاطر جراحی وبایه لوله حامله شدم اونم دوقلو که دکترا گفتن معجزست که بایه لوله دوقلو.الانم دوباره باردارم

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2731
آخی عزیزم مبارکت باشه واسه منم دعا کن🙏

ممنون گلم.انشالله

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
منم یه لولم بسته یکیش باز😞 مبارکت باشه عزیزم

خب لاپارا کن توم

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
من یه لوله ام مسدود بود اونم بخاطر جراحی وبایه لوله حامله شدم اونم دوقلو که دکترا گفتن معجزست که بای ...

خدا رو شکررر عزیزم منم عکس گرفتم یه لولم انسداد داره پیامتو دیدم امیدوار شدم😔

زمین جای قشنگی نیست تو مال آسمونایی🕊😭🖤

سلام هستید؟؟؟عمل کردین؟

برا‌منتظرا دعا کنید🥲انشالله بزودی تیکر بارداری سالم نصب میکنم و بغلش میگیرم😍انشالله  بزودی مامان میشم🤌😍 ننه بیا که از الان دلم قنج میره واست مادر به فدات🥺