2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

عزیزم شما یه لیست بده بگم کدوما ضروری نیس

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

اول که پول دستت اومد ببر یه بخشیش رو پس انداز کن تو بانک سپرده بزار بدون عابربانک

بقیه پولتم راحت خرج کن

من‌ یه کودک درون شاد و شیطوون دارم به اسمویولت👩💜 لطفا باهاش مهربووون❤💖💗باشید😊

من بعد گرونیا از مارکا و برندای ارزونتر حرید میکنم حبوبات باز از بازار میخرم میوه از بازار میگیرم به جای آژانس و دربست از اسنپ استفاده میکنم به امید روزی که انقد گرون کنن کوفت هم نتونم بخرم و پیاده برم. راستی خیاطی هم خودم میکنم بعد گرونی ملافه بچه ها و خودمون رو دوختم لباس برای دخترام دوختم

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ولخرج نیستی هزینه ها بالاست

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……

اگه ضروریات زندگی که دیگه ولخرجی نیست...باید بدونی چه چیزی لازم و مورد استفاده هست بخری...کمد های ما پر از وسایل که اصلا استفاده نمیشه...قبل از خرید هر وسیله به این فک‌کن که واقعان ضروری ...

منم خیلی ولخرج بودم الان دیگه نه

همه حقوق میره واسه قسط دیگه پولی نمیمونه

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
خیلی منطقی بود خرفت موافقم🙏🌹

ببین میتونی یه کارم بکنی

مثلا یه وام بگیری 

سپرده بلند مدت کنی تو بانک یا طلا بخری

بعد مجبوری قسطاشو بدی

من اینکارو میکنم 

من‌ یه کودک درون شاد و شیطوون دارم به اسمویولت👩💜 لطفا باهاش مهربووون❤💖💗باشید😊
اگه ضروریات زندگی که دیگه ولخرجی نیست...باید بدونی چه چیزی لازم و مورد استفاده هست بخری...کمد های ما ...

نمیتونم جز ب جز بگم ک ولی وقتی اطرافیانمومیبینم چیزایی ک مامیخریم روسالی یباارم نمیخرن،نمیدونم اسم ماولخرجه یااونا روششون اشتباهه🙄😐

ببین میتونی یه کارم بکنی مثلا یه وام بگیری  سپرده بلند مدت کنی تو بانک یا طلا بخری بعد مجبور ...

قسطم دارم ازاین قرعه کشی های خانگی نزدیک یک میلیون ودمیست

امااحساس میکنم بازم ب نسبت پولی ک دستم هست خیلی خرج بیخودی دارم