موضوع بحث

آیا خوردن گرمی زیاد باعث سقط جنین میشود

1394/01/14 18:38 25
موضوع بحث: آیا خوردن گرمی زیاد باعث سقط جنین میشود
من در ماه فروردین 1389سقط داشتم اوایل فکر میکردم سونگرافی واژینال باعث سقط شده یک تاپتیک بابت این موضوع اختصاص دام که بچه رای دادند که این سونگرافی خطری نداره ولی من بخاطر بچه ام پسر بشه شیره کنجد شیره انگور گردو روغن حیوانی بادم فندق پسته پودر کردم معجونی درست کردم صبحها با صبحانه می خوردم چون گرمی فوق الاده زیاده شاید همین باعث سقط من شده
الناز جان من چیزی در مورد گرمی نمیدونم از نظر پزشکی هم نمیدونم دلیل سقط شما چی بوده ، اما میدونم کنجد یکی از غذاهای ممنوعه اوایل بارداریه که باعث سقط میشه
الناز جووون همه چیزهایی که گفتی مقوی هست. ولی همونطور که نازنین عزیز هم گفت خوردن کنجد اوایل بارداری باعث سقط میشه
منم اینو توی کتابهای بارداری خوندم که خوردن کنجد، دارچین، آویشن، زعفران باعث سقط جنین میشه
چه جالب
هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند ......شاید امروز روز من باشد....بی شک
عزیزم شما هر چی برای تعیین جنسیت می خوری باید قبل از بارداری بخوری چون اگر جنین تشکیل شد از همون روز اول جنسیتش معلوم میشه . برای بعد از بارداری هم می گن خوردن زعفرون - موز زیاد و کنجد زیاد نخورین که البته همش گرمه و دلیلشون هم اینه که باعث پریودی میشه .... دیگه به اون موضوع زیاد فکر نکن و توکلت به خدا باشه .
زرشک چی بچه ها؟ من شنیدک زرشک هم باعث سقط میشه درسته؟ من عاشق زرشک پلو پرررر از زرشک هستم :(
dیعنی واقعا زعفرون باعث سقط می شه؟ مقدارش مهمه؟ یعنی اگه زیاد بخوریم اینجوری میشه؟
CafeMom Tickers
سلام
قرص میزوپروستول رو داروخونه ها بدون نسخه نمیدن؟!
نغمه جان چرا خودت توی گناه دیگران (سقط جنین)شریک میکنی؟؟؟؟؟؟
دوستان اگر کسی پایان نامه رشته های مدیریت (بجز مدیریت مال)و مهندسی صنایع خواست در خدمتم
نغمه خانم این قرص های شما ظاهرا تمومی نداره. هرچند که شک دارم شما خانم باشی. خوب چرا مستقیم نمیگی که فروشنده قرص هستی. بعدش فکر نمیکنی داری گرون فروشی میکنی!!!!!!!!!
جهت اطلاع دوست من قرصهای شما رو 3 هفته پیش خرید و استفاده کرد ولی هیچ اثری روش نداشت. شما میخوای کاسبی کنی واسه چی برای مردم قصه تعریف میکنی....
خدایا امانت زیبایت را به من ببخش. آمین
الناز جون خیلی متاسف شدم .من شنیدم کنجد تو 3 ماه اول بارداری باعث سقط میشه
یک صلوات میفرستی؟
سلام دوستان
من بچم مرده بود اما چون پروژسترون استفاده کرده بودم ک نمیره و بمونه 3هفته مردش تو دلم بود زعفرون با نبات خوردم همش اومد ولی بدیش این بود اولین چیری ک اومد و چشم تو چشمش شدم صورت پسرم بود.هنوزم بعد 2ماه جلو چشامه
شنیدم عسل هم باعث خونریزی میش
If u wana go fast, go alone
If u wana go far, go together
سلام.تورو خدا به من کمک کنید.من تقریبا روز 19 سیکلم با نامزدم رابطه سطحی داشتیم.اما به هیچ وجه منی ریخته نشد فقط ممکنه پیشاب در تماس بوده باشه.الان 9 روز از زمان پریودیم میگذره و هنوزنشدم.احساس میکنم علائم حاملگی رو دارم.(حالت تهوع، درد سینه، تیر کشیدن دلم گاهی اوقات)در ضمن من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان هم دارم و قرص میخورم.از بی بی چک استفاده کردم اول منفی نشون میده بعد چند ساعت یه خط خیلی کمرنگ در پایین خط بالایی نشون میده.خیلی میترسم آخه ما هنوز ازدواج نکردیم و نمیتونم به هیچ کس بگم.میترسم برم آزمایشگاه.چیکار کنم سقط بشه اگه حامله باشم.تورو خدا جوابمو بدین.داروی گیاهی جواب میده؟؟
مرسی مریم جان.واسم دعا کنید :( میخوام برم دکتر...
دیبا جان واقعا نمیدونید که هلال احمر فقط به کسانی این قرصو میده که جنینش مشکل داشته باشه ؟!!! اونم با دو تا سونو از جنین که مشکل داره و نامه دکتر و پرونده و کلی دردسر.
من و امثال من که دچار بارداری ناخواسته شدیم مجبور میشیم برای هر عدد قرص 30-50 هزار تومان پول بدیم- به من خود دکتر 8 عدد قرص داد 300 هزار تومن اونم با هزار منت و خواهش و تمنا .
CafeMom Tickers
مریم ماه پیش یکی از دوستان من این قرص رو از شما خرید.
یعنی بازم باردار شدی و دوباره پشیمون شدی؟
 BabyFruit Ticker
بچه ها تو رو خدا کمکم کنید
من ناخواسته باردار شدم دارم دیوونه میشم. شوهرو و خانوادم اصلا راضی نیستند که بچه دار بشم.آخه خیلی با هم مشکل داریم و تصمیم داریم از هم جدا شیم. توروخدا نگید چرا باردار شدی و از این جور حرف ها، نیاز به دلگرمیتون دارم. بگید چکار کنم؟ هیچ کس هم خبر نداره، امروز متوجه شدم،البته دکترم گفت هفته 4 هستم و هنوز ساکم تشکیل نشده ،گفتش میتونه با قرص بندازه ولی خودم خیلی میترسم، از طرفی هم بچه دوست دارم از یه طرف هم چون قصد جدا شدن داریم اصلا نمیتونم قبول کنم بچه رو، کارم از وقتی فهمیدم شده گریه کردن.
بچه ها تو رو خدا کمکم کنید
من ناخواسته باردار شدم دارم دیوونه میشم. شوهرو و خانوادم اصلا راضی نیستند که بچه دار بشم.آخه خیلی با هم مشکل داریم و تصمیم داریم از هم جدا شیم. توروخدا نگید چرا باردار شدی و از این جور حرف ها، نیاز به دلگرمیتون دارم. بگید چکار کنم؟ هیچ کس هم خبر نداره، امروز متوجه شدم،البته دکترم گفت هفته 4 هستم و هنوز ساکم تشکیل نشده ،گفتش میتونه با قرص بندازه ولی خودم خیلی میترسم، از طرفی هم بچه دوست دارم از یه طرف هم چون قصد جدا شدن داریم اصلا نمیتونم قبول کنم بچه رو، کارم از وقتی فهمیدم شده گریه کردن.
ارسال پاسخ و نظر شما