2703
2553
شما را به خدا قسم می دم کودکانتان را پیش زی (طلیعه زمان ) نبرید بهترین جا برای درمان اینگونه بیماریها بنیاد بیماریهای خاص است .من قصد دارم بخاطر تشخیص اشتباه بیماری فرزندم توسط این به ظاهر دکتر ازش شکایت کنم
من یکشنبه وقت دکتر
پیش دکتر زمان دارم شما چند جلسه پیشش رفتید که متوجه شدید تشخیص اشتباه دادند نی نی منم مشکوک به تشنجه ولی نمیدونم علائمش چیه چون 12 روز بیمارستان بستری بود بعد هم گفتند مشکوکه به تشنجه میشه توضیح بدید هم درباره دکتر و هم علائمش ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
بخاطر تشخیص اشتباهی ( ام ام ای )که برای فرزند من داده بود مدت 2 ماه تمام از 8 صبح تا 11 شب من به فرزندم دارو میدادم و حتی گفته بود گوشت نباید بخوره و باید ذکر کنم بیماری متابولیک فقط در ازدواجهای فامیلی است که خوشبختانه ما فامیل نبودیم من در مورد بیماری که گفته بود تحقیقات زیادی کردم و متوجه شدم علائم این بیماری در فرزند من نیست به همین جهت به مرکز بیماریهای خاص مراجعه کردم و با یک آزمایش ثابت شد فرزندم این بیماری رو نداره و حتی در این زمینه با پزشکان معتبر خارج از کشور نیز تماس گرفتم و انها نیز تایید کردند که فرزند من بیمار نیست و باید عرض کنم زمان و فلوهایش بیسواد هستند و به شدت پولکی خدا را شکر فرزند من کاملا سالمه و از این داستان حدود 8 ماه می گذرد
وایییییییییی
اون تا بچه منم دید گفت بچت مشکل متابولیک داره در صورتی که آزمایشش کاملا سالم بود ولی.......
با دکترا دیگه صحبت کردم بهم گفتن دکتر زمان غلط کرد
اون ماروهم ببینه میگه مشکل متابولیک دارین
سلام مامان شادن. منم دخترم مشکوک به بیماری متابولیکه. الان 5 ماهشه. اگرچه تمام ازماتیشاتش تابحال سالم بوده اما تشنجی داره که قطع نمیشه و روزبروز بدترهم میشه. الانم تو آی سیو هست. علائمش هم اینه که گردن نمیگیره و زیاد توجه نمیکنه. البیته شاید بخاطر مصرف داروهای اعصاب باشه . با هم در تماس باشیم. شما آزمایشات متابولیکی که آلمان میره فرستادی؟
فرزند کوچکم امید من برای زندگی
2706