2737
2739
عنوان

راهنمایی در مورد کرونا

4912 بازدید | 47 پست
بچه ها مامان و بابام دارن از مکه میان.ولی به خاطر کرونا میترسم برم از نزدیک ببینمشون.چون بچه کوچیک دارم.اخبار گفته تا 14روز احتیاط کنین.چیکار کنم?
عزیزم به نظر من دیدنشون نرو و تلفنی باهاشون صحبت کن و دلیلش رو توضیح بده. همونطوری که اونا با دونستن وجود این بیماری مهلک در عربستان و اینکه ممکنه اطرافیان به خطر بیفتن ریسک کردن و رفتن سفر تو هم بی رودرواسی بگو که سلامت بچه ات از همه چی مهمتره. اونا پدر و مادرن و اینو درک میکنن
بس که زندگی نکردیم وحشت از مردن نداریم/ ساعتو جلو کشیدن وقت غم خوردن نداریم/ تو هجوم این همه حرف هر جوابی یه سقوطه/ تو بگو هر چی که میخوای من که سنگرم سکوته

دوستان توصیه های من ممکنه کمکی بکنه .چون ویروس از راه هوا هم منتشر میشه بهتره 

فضای بسته مثل خونه مدرسه یا هر جای دیگه با افشانه ضدعفونی کننده که بشتر همون آب و الکله صد فعونی کنید دود دادن اسپند و خصوصا عنبر نسا هم خوبه البته عنبر نساش قدیمی باشه ها تازه نباشه اصلا ولی همون اسپند جواب میده تا میتونید لیموترش و سیر که ویتامین ث بالا دارند و انتی اکسیدان هستند مصرف کنید حتی بوی سیر در فضا خودش صد عفونی کننده است تو فصاهای بسته مثل ماشین و اتوبوس و اتاقی که دم کرده پنجرهرو باز کنید چون هوای دم کرده به شدت ابتلا رو زیاد میکنه چیزی نمیشه اگه یه کم سوز بیاد تو اخه بعصیا تو اتوبوس تا شبشه رو باز میکنی یا میگن سرده یا زد شیشه رو میبندن سرما بخوری بهتره تا عفونت ویروسی من خودم یه بار تو مطب ی دکتر تو اتاق انتطار بودم انقدر بخاری بالا بود که هوا دم کرده بود که بعد اونجا اومدم بیرون  یه انفولانزا بد جور گرفتم که تا دو ماه با کلی دارو خوب نمیشد . پس لطفا دمای زیاد و کمبود اکسیژن ایجاد نکنید پنجره ها رو وا کنید هوا عوض شه خلاصه خصوصا تو دیدو بازدیدها و البته وسایل نقلیه عمومی ندارید شبشه بخار بگیره که زنگ خطره عوصش با دمنوش گرم  زنبیل و لیمو و عسل پذیرابی کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها این محلولی که یاد داده خیلی عالیه الان که تو هر فروشگاهی میریم الکل و ژل ضد عفونی پیدا نمیشه این عالیه

فرمول تولید محلول ضد عفونی کننده و تمیز کننده سطوح بیمارستانی و خانگی

http://magicformula.sellfile.ir/prod-1656120-فرمول تولید محلول ضد عفونی کننده و تمیز کننده سطوح بیمارستانی و خانگی.html?r=56259

2742

درود به تمامی ایرانیان سراسر گیتی

موضوع:دامن زدن

نویسنده:علی احمدی یزدی،پزشک عمومی

مدتی است بحث شیوع ویروسی( اسمشو نبر ) درجهان شایع شده است که من اسمشو ویروس x میگذارم، ظاهرا این ویروس x وارد ایران عزیز ما نیز شده است، من ازتمامی هموطنانم خواهش میکنم لطفا این ویروس را از ذهن خودشون خارج کنند، محاله بیماری به جسم راه پیدا کنه قبل از اینکه اول وارد ذهن بشود، لطفا استدعا دارم ازپخش اخبار مربوط به ویروسx کاملا و جدا پرهیز فرمایید چون صحبت درمورد هرچیزی موجب( دامن زدن) و پخش بیشتر آن موضوع خواهد شد، چندی قبل من مراجعه کننده ای داشتم خانم حدودا 30 ساله کاملا سالم ولی مرتب به مطب من مراجعه میکرد و درمورد سرطان سوال میکرد، مرتب کتابهایی درمورد پیشگیری از سرطان مطالعه میکرد، مرتب ورزشهایی رو برای پیشگیری از سرطان انجام میداد، متاسفانه ایشون درعین سلامت جسمی کامل مبتلا به سرطان شدند و طی 6 ماه به دیدار خدا شتافتند، لطفا از این قضیه درس بگیریم، لطفا ویروس x را از ذهن خود خارج کنید، اخبار مربوط به این ویروس راپخش نکنید،

لطفا حتی اسم این ویروس را نیاورید،

لطفا با تغذیه سالم و ورزش و پیشگیریهای ساده به زندگی خود بپردازید اجازه بدهید ما پزشکان کار خود را درجهت سلاااااامت هموطنانمون انجام دهیم.

لطفا شااااااااد باشید، انرژی مثبت باشین، خبرهای خوب راپخش کنید، اینروزها آب و هوا عااااااااااااالیه، بارندگیها عااااااااااااالیه، میوه های امسال به خاطر بارندگیها خیلی خوشمزه هستند، مرتب شکرگزاری کنید، مامردم ایران براحتی میتونیم از این مرحله به سلاااااامت عبور کنیم، شاااااااادی، سلاااااامت، ثروت، برکت آرزوهایم هستند برای تمامی هموطنانم.

هستی و آفرینش انعکاس و بازتاب افکار مامیباشد،لطفا همیشه خبرهای خوب و مثبت راپخش کنید تا به خودتون برگرده که دنیا گرده گرده،

لطفا این پیام راپخش کنید تا آرامش و آسایش را برای تمام ایرانیان ارمغان آورید،

به امید روزی که لحظات هممون پر از (( پندار نیک و گفتار نیک و کردار نیک)) گردد، بدرود

باورم نمیشه این ویروس از سال ۹۳ وجود داشته ؟؟ پس چرا اون موقع شیوع نداشت؟

اخبار اعلام نکرده بود.چون نمیخاستن مردم بترسن مثل یه بیماری ساده وانفولانزا برخورد کردن.

الان حتما سود جویی خودشون به دنبال داره این ترس مردم

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2740

@انتقام۵    

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
باورم نمیشه این ویروس از سال ۹۳ وجود داشته ؟؟ پس چرا اون موقع شیوع نداشت؟

شایعست بابا باور نکن 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
مرسی عزیزم. ولی برام سوال شد چرا اون موقع این ویروس که الان بسیار بسیار همه گیرو کشنده هست اون موقع ...

چون تو این ترس منفعت برا مسئولین

2706