2737
2734
سلام دوست جونا . من 12 روزه تازه مادر شدم. سینه هام هر جفتش ترک خورده. از یکی هم خون میاد . بچم همش گشنه میخوابه. چون نمی تونم بهش زیاد شیر بدم. توروخدا اگه راهکار بلدبن بهم بگین . دعاتون میکنم
دختر نازم به دنیا اومد . خدایا هزار بار شکرت [smiley]l/l_27.gif[/smiley]
عزیزم مبارک باشه
روغن حیوانی بمال
شیر خودت را بمال و سشوار بگیر در نهایت اگر خوب نشد از رابط استفاده کن رابز هم همان پلاستیک سر شیشه شیر است آن را سوراخش را اندازه یک ماش کن بعد بذار روی سینه تا بچه آن را مک بزند وشیر دریافت کند
عزیزم تنها راهش کرم ترک mustella هستش
بخر
وقتی بچه خوابه بزن به نوک سینه ات تا وقتی بیدار میشه بتونی بهش شیر بدی
نیازی به آبکشی هم نداره
سینه تو تسکین میده
خدایا به خاطر همه ناشکریام منو ببخش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم منم اینجور بودم.کرم شقاق سینه ماستلا اصلی رو همسر برام گرفت اونموقع 24(2.5سال پییش(.با اونکه 2 تا بچه رو همزمان شیر میدادم و کرم اصلا فرصت نداشت رو سینم بمونه,اما تو همون زمان کم هم خیلی جواب میداد.
خدای مهربون...
خواهش می کنم
خواهش می کنم بابای عزیزمو شفا بده....
2738
عزیزم پماد دپانتکس از داروخانه بگیر رو نوک سینه هات 24 ساعت شیرتو بدوش با شیشه بده بعد 24 ساعت که شیر بدی خودت متوجه خوب شدنش میشی ولی قطع نکن پماد رو تا سه روز بزن موقع شیر دادن قشنگ با اب و صابون بشور دیگه زخم نمیشه این دستور کامل دکترم بود من از شدت زخم تب نوبه گرفتم وحشتناک بود ولی دپانتکس معجزه کرد هنوز پمادشو دارم
سال نو مبارک ،
عزیزم همون شیر خودت را بزن بعد هم بزار هوا بخوره بعز هم اشکال نداره بذار بچه بخوره دردمیگیره اما خوب میشه
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
فقط عسل بمال فوق العاده اس من 7 ماه سینه هام ترک داشت چندتا دکترپوست رفتم اخرسرعسل زدم خوب شد امتحان کن عالیه فقط قبل ازاینکه به فرشته زیبات شیربدی بشور
بی قرارم اقاجان خسته م دل شکسته م میشود لحظه ای میهمان ایوان طلایت باشم؟
2706