2733
2739
عنوان

ساس یا کک مسئله این است

1081 بازدید | 15 پست

بچه ها یه جونوری پاهامو یکعالم نیش زده تا الان بش توجه نکردم اما دیگه خارشش وحشتناک شده الان سرچ کردم شبیه نیش ساس یا ککه، از کجا بفهمم کدومشه؟ چی استفاده کنم تو خونه که بکشدشون؟

ساس باشه که بیچاره ای باید کل خونت رو سم سیانور بزنی و اگر نرفت مبلاتو بسوزونی بیشتر تو مبل و پشتی میرن 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه ساس باشه باید بگم به سختی از دستش خلاص میشی مادر شوهر من دوماه درگیر ساس بود تا آخر تونست از شرشون خلاص شه

برای سلامتی اقا امام زمان یک صلوات بفرستید لطفا فراموش نکنید با هر گناهی که از ما سر میزنه دل اقای مهربونمون میشکنه برای تعجیل در ظهور لطفا از خودسازی خودمون شروع کنیم

علایم گزش ساس اینه که جای گزش سه تا پشت سرهمه یعنی سه تا سه تا ولی کک ردیفی همه جارو میزنه مثلا اگه تو شلوارت باشه هم جاتو ردیفی میزنه زیاد وجای خارشش متورم میشه و دردناک میشه

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا ع هر کی دوست داشت یه صلوات هدیه بده به امام رئوف
2740
نه سه تا سه تاس نه ردیفی، پراکنده هست و فقط روی پاهاست

پس ساسه اخه ساسها فقط شبا میان بیرون عزیزم کارت خیلی سخت میشه میرن تو مبلا و تخت و کمدو جاهای چوبی و گرم باید ببینی ریشش کجاست اونو بندازی دور بعد خونه رو خالی و چند بار سم پاشی کنی 

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا ع هر کی دوست داشت یه صلوات هدیه بده به امام رئوف

بچه ها سه شب پیش همونطور که قبلا کفتم یه جونور مرموزی نیشم زد چن جای بدنمو، کل خونه رو تمیز کردم تا جایی که تونستم ملافه ها رو شستم زیر تختم تمیز کردم حالا دو روز اخیر خبری ازشون نیست الان سم قوی گرفتیم موندم سم پاشی کنیم یا دیگه لازم نیس؟ ساس یا کک اگه بودن باید این دو شبم میومدن؟

2706