2410
2553
عنوان

مزون عروس

26964 بازدید | 49 پست
سلام دوستای گلم
میشه چند تا آدرس مزون لباس عروس تو تهران که خیلی از هم دور نباشن بهم بدید که تو یه روز کامل بتونم همش و سر زنم؟
آدرساش کاملم نبود اشکال نداره اما باشه بهتره، من زیاد وارد نیستم،
منتظرم، ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
1- خانومی جمهوری خوبه... چهارراه امیر اکرم... خیابان لبافی نژاد.... یه عالمه مزون داره....
2- سعدی... کوچه رفاهی... اینجا هم کلی مزون داره .. ارزونتر از جمهوری هست ... اما جمهوری کاراش شیکتره...می تونی با مترو بری ایستگاه سعدی پیاده شی.. کوچه رفاهی را می بینی.. یه کوچه بالاتر از کوچه برلن هست
3- میرداماد... میدان محسنی... اینجا هم کلی مزون داره ولی کاراش از دو جای بالا خیلی گرونتره.. اما من تازه همش را دیدم به نظرم کارهای بعضی مزون های جمهوری از میرداماد هم بهتره.. البته قیمتاشونم تقریبا یه اندازه بود

ایشالله خوشبخت باشی
همه مزون ها هم قبول می کنن که مدلی که حتی خودت از اینترنت پیدا کردی را بدوزن.. خودشون هم یه عالمه ژورنال آماده دارن... اما توصیه من اینه که حتما به کارهای دوخته که آماده دارن توجه کنی... چون اگه اونا تمیز دوخته نشده باشن... هر مدلی هم بدی توی همون سبک ها در میاد دیگه
عزیزم سه راه جمهوری خیابان لبافی نژاد از اول تا اخرش پر مزون عروس. من سال 88 لباس عقد دادم به تنم دوخت 270
سال89 لباس عروسیمو دادم دوخت400. ولی عین ژورنالی که نشونت میده در میاره. تور و شنل و دستکش اشانتیون میده. من 2 نفر دیگه رو هم فرستادم راضی بودن ولی فکر نمیکنم منو یادش باشه که بخوای اسم بگی
از نظر اجاره مشکلی نداره.. اما قیمت اجاره و خرید بین 100 تا 200 تومن فرق داره معمولا... اگه می تونی بخر که استرس برگردوندن هم نداشته باشی.. البته من پرسیدم می گفتن تا 2-3 روز بعد از عروسی مهلت میدن و چند روز قبل از عروسی هم تحویل می دن
2706