2737
2734
malihe jan pesare shoma kheili kochke motmaeni lazeme bere doctor ? man khanome khosravipour ro mshnasam albate ta jae ke man mdunam ba bacheha kar nemikonan ama be yek az dustane man ksio moaref kard ke etefaghan kheli khub bud ama be yeki dge gof moshkel az shomast va ba edame darmane madare vaghean moshkele bache ham hal shod,age khasti to ham bro 09127119207 mobileshone va 22054156 matab

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم، من دخترم 3 سالشه پیش خانم دکتر نریمانی می برمش، خیلی راضیم خدا خیرش بده در مورد نکته های تربیت کردن بچه خیلی چیزا ازشون یاد گرفتم به شما هم پیشنهاد می کنم پیش ایشون برید. آدرس: کرج، بلوار طالقانی شمالی، روبروی تعاونی فرهنگیان، نبش غزل، مرکز جراحی فارابی، طبقه دوم، 34403830-34403818
دفتر مشاوره و خدمات رانشناختی مهر زیر نظر سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران و بهزیستی کل کشور ارائه خدمات مشاوره ای و روان درمانی: کودک، نوجوان و خانواده زوج درمانی و خانواده درمانی درمان اعتیاد به وسیله روان درمانی بدون دارو آدرس: کرج، میدان شهدا، خیابان بهار، روبروی ساختمان بانک رفاه، مجتمع پزشکی میلاد نور 32244052 32206578 من خودم روانشناس هستم و مشکل خانوادگی برام پیش اومده بود که رفتم دفتر مشاوره مهر خدا رو شکر مشکلم حل شده، همیشه فکر می کردم مشکل من غیر قابل حل باشه. برای دوستانی که مشکل دارند پیشنهاد می کنم حتما دنبال حل مشکلشون باشند و من اینجا رو پیشنهاد می کنم.
سلام مامانای گل--من هم با دوستان موافقم مرکز تخصصی مرکز مشاوره راه مهربانی که اکثر مشاوران وروانشناساشون تو تلویزیون صحبت میکنند ،از کودک تا خانواده و اعصاب وروان همه استادن من که خیلی راضیم، فاز4مهرشهر 33529277-026 دکتر غلامی-لطفی-مبشر-زادشیر-عابدی و...
2738

دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک کارشون بینظیره و هزینه مشاوره ایشون هم مثل بعضی ها نجومی نیست ،  ایشون استاد دانشگاه هم هستند و مدرس کارگاه های روانشناسی دانشگاه علامه 

کلینیک بهارنو سر شهرآرا

۸۸۲۶۷۰۴۰

۸۸۲۶۷۰۶۸

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸ هم شماره خانم دکتر هست اگه بتونین با خودشون هماهنگ کنید شاید زودتر بتونین وقت بگیرید

اغلب وقتشون برا یک ماه دیگه هست 

ممنون