2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هتل خلیج فارس هتل نسبتا خوبیه
http://www.iran-booking.com/hotels/persian-gulf-hotel-qeshm

هتل های پلاس، پلاژ سیمین، مارینا و کیمیا هم جزو هتل های خوب قشم هستن، قیمت و توضیحاتشون رو از لینک زیر ببینید:
http://www.iran-booking.com/hotel-prices/hotel-qeshm
2728
از هتل های کیمیا 1 و 2 و 3 و 4 براتون بگم. کیمیا های 1 تا 3 به هم نزدیکترن و کیمیا 4 یک خیابون فاصله داره. نقطه قوت کیمیا 3: تمیزی و برخورد خوب پرسنل هتل جاش داخل شهر قشمه به مراکز خرید دسترسی پیاده نداره ولی با ماشین 5 دقیقه ای میرسید.نقاط ضعف: هتل کیمیا 3 فقط یک آپارتمانه خبری از لابی و... درست حسابی که نیست. کافی شاپ نداره الکیه. اصلا رستوران و جایی برای صبحلنه خوری نداره صبح باید بلند شید برید هتل کیمیا 2 صبحانه بخورید که دو سه ساختمون اونطرف تره!! صبحانه از معمولی هم پایینتر. نون فقط لواش کیسه ای. قیمت این هتل واقعا تو قشم جزو گروناس و اصلا خدمات خاصی هم نداره.من کیمیا 2 و 3 رو دیدم سبکشون که عین هم بود. امروز نیم ساعت برق قطع شد و کلی اینجا سر و صدا شد و من همش نگران بودم بچه دو ساله ام بیدار بشه. صبحانه هم چون خیلی معمولیه ما امروز دیگه نرفتیم.
عزیزم ساحل سیمین پلاژهای قشنگی داره .برای دیدن جاهای دیدنی بهتره با تورهای یکروزه همراه بشی.حتما شبه ...

میشه کمک کنید مابریا گشت وگذار میخوایم بریم قشم برای بار اول میخوایم بریم قصد خریدم ندارم میشه کمک کنید چه هتل یا خونه ای بگیرم با تور بریم یا خودمون بلیط بگیریم بریم

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ
2740
میشه کمک کنید مابریا گشت وگذار میخوایم بریم قشم برای بار اول میخوایم بریم قصد خریدم ندارم میشه کمک ک ...

hasti جون

اگر سفر کردی به قشم میای از تجربه سفرت بگی ،چون من هم تا آخر این ماه تصمیم دارم برم.

ممنون می شم

بچه ها به نظرم اگه خواستید قیمت هتل اروزن و باکیفیت  بگیرید به این آژانس زنگ بزنید من ازشون هتل گرفتم کانتراش خیلی پیگر و خوش اخلاق بودن قیمت ما هم از بقیه مسافرا ارزونتر بود حدود نفری 300 هزار تومن ما کمتر خریده بودیم درحالی که خدمات تورمون با بقیه یکی بود و هیچ تفاوتی نداشت من راضی بودم.

لینکشون را برای تشکر اینجا می گذارمقیمت روز   هتل ارزون و خوب صبحانه ناهار شام 26709011

مرسی بچه ها لطف کردین می خوام این هفته برم فک کنم واسه 2 روز مسافرت خوب باشه با هواپیما تا بندر و ا ...

عزیزم بیشتر برای خرید خوبه چون قیمتاش مناسبه

دره ستارگان و جنگهای حرا ،غار خربس خوب بودن ولی در کل خودم واس خرید دوس دارم قشمو،ما هم عید شاید برناممون جور شه بریم کیش

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
بچه ها منم می خوام تو آذر ماه برم قشم .فقط به خاطر نی نی که براش چیزی بیارم از اونجا.شنیدم قیمتاش من ...

قشم واس خرید خیلی خوبه چون قیمتا مناسبه اما کیش جاهای تفریحی و در کل امکاناتش بهتره

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2706