2733
2734
سلام بچه ها . من برای اولین بار میخوام برم بانه برای مغازه شوشو لباس زیر زنانه و پوشاک زنانه خرید کنم . اما هیچی از بانه نمیدونم. اصلا نمیدونم پوشاک خوب و ارزون داره یانه ... میشه کسانی که رفتن بانه بیاید یه کم راهنماییم کنید بگید. . از کجا باید خرید کنم که پوشاکشون خوب باشه . و ارزون ارزون باشه .و اگه خواستم برای خودم خرید کنم لوازم برقی یا چیز دیگه ای بخرم چطوری بارکدش رو امتحان کنم که اصل باشه و سرم کلاه نره .
و اینکه اب و هوا اونجا چطوریه ؟ لباس چی بر دارم برای خودم.
زندگی زیباست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نازیلا جون بانه سمت کردستانه جاده فوق العاده برفی و بدی داره و پیچ در پیچ و خطر ناک بدون برق البته امقدار از مسیر توصیه شب تو راه نباش یا جوری تنظیم کن ان مسیر تو روز باشه فقط پاساژ و مغازست و هرچی پول باشه باز کمه ولی 3 تا ایست بازرسی داره که بدترینش تو بیجاره اگه بارت ژیاد باشه یا کلی و به صورت جین حتما بارت رو می گیرن دادگاهی میش7 به جرم قاجاق با چریمه فوق سنگین قیمت این وسایلی که گفتی عالیه اما ایست بازرسیاس ترس داره البته بانه ای ها با ماشین میان نصف بارتو میگیزن رد می کن ولی پول خوبی میگیرن مسیرم طولانی با پول بنژین:ساعت 9صبح تا ۷ یکسره باژن
خدا جونم ممنونتم به خاطره فرشته های مهربونی که بهم دادی و زندگی قشنگم .عاشقتم خدا جون
بچه ها لطفا بهم بگید برای خرید لباس زیر و تونیک و تاپ ارزون و خوب بانه بهتره یا آستارا ... خواهشا هر کی میدونه از راهنماییش دریغ نکنه چون بدجوری گیر کردم
زندگی زیباست
سلام نازیلا جون من 2بار تو همین تابستان رفتم بانه.اصلا سعی نکن وسایل برقی بگیری چون گارانتی نداره خوب چون جنسهای قاچاق هستن و من چه یک بار قبل از عروسیم با همسرم رفتم و هم امسال وسایل برقی که گرفتم و گوشی موبایل زیاد نتونستم استفاده کنم و گارانتی هم نیست. در مورد لباس زیر هم بگم همشون چینی هستند و باید واقعا جنس شناس باشی چون من برای خودم 2 جین خریدم یک جینش خیلی بد بود ولی اون یکیش خوب از آب درآمد.و چیز دیگه اینکه یک جنس اونجا چندین قیمت داره و همشون میگن اون یکی قلابی ولی از یک مارک و جنسن بایدخوب بگردی.و در کل تمام اجناسشون چینی ولی خوب قیمتهاش من که تابستان رفته بودم به نسبت تهران خیلی پایینه. موفق باشی
همین که دوستان گفتند کامل بودش من دو هفته پیش رفتم جاده برفی و خطرناکی داره لیاس زیرم خریدم جینش 27 در اومد که جنسشون خوبه و لباس زیر مردونه42 بودش دونه ای 3500 درمیومد کلا ریسکه دیگه ولی الان اگه میری حتما زنجیر چرخ همراهت باشه چون همین زنجیر چرخ نداشتن داشت بد جوری حال مارو میگرفت....
2706