2737
2734
عنوان

مصرف داروی پنتو پرازول در بارداری

4033 بازدید | 6 پست
دوستان عزیز ، آیا پنتوپرازول منع مصرف داره توی بارداری من هفته 31 هستم یک 20 روزی پنتوپرازول 20 خوردم ، قطع کردم دوباره حالتهای معده درد و برگشت اسید برگشته ، راهکار بفرمایید. این تعطیلی ها بد جور ضد حال زده ، دسترسی ندارم به دکتر.
مامانی منتظر اومدن شما بود، آخه خیلی وقته که هی خواب می دید که دو تا نی نی داره ، حالا خوابش تعبیر شده - خوش اومدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم پنتوپرازول جز دسته بی هستش یعنی اثراتش روی بارداری مطالعه نشده پس بهتره استفاده نشه چرا رانبتیدین نمیخوری اون مشکلی نداره
دادگاه...کافه...چه تفاوتی میکند وقتی خدای قصه سر میز دیگریست
2742
راینتیدین هم جز گروه بی هستش و از جفت عبور میکنه منم همین مشکل درد معده و رفلاکس رو دارم واقعا نمیدونم چیکار کنم راه حلی دارید بگید من دو تا دکتر رفتم یکی گفت شربت معده و راینتیدین یکی دیگه گفت راینتیدین اصلا فقط فاموتیدین حالا مطالعه کردم دیدم هر دو گروه B هستن ولی فاموتیدین بیشتر برای دوران شیردهی تجویز میشه و در مورد بارداری مثل هم هستن تفاوتی ندارن حالا سوالم اینه دکتر زنان برای شما باردارها راینتیدین مینویسه یا فاموتیدین ؟؟کسایی که تجربه دارید لطفا بگید البته با اجازه صاحب تاپیک در مورد پنتاپرازول بگم تو بارداری دکترها خیلی نسخه نمیکنن دلیلش هم نمیدونم !پنتاپرازول هم گروه بی هستش
گندمزارجون بروپست اول این لینک سایتی معرفی شده میتونی سوالتوازمتخصص زنان وزایمانش بپرسی آنلاین ورایگان جوابتونومیدن http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=825352&postID=33844658 نحوه پرسش ازپزشکوهمون پست اول لینک توضیح دادم
*پرنیاجان*نگاهت راقاب میگیرم درپس آن لبخندکه به من شورونشاط وزندگی مییبخشد.*22اردیبهشت*روز توست