2733
2739
عنوان

خانمای باردار بییایید بگید شما هم اینطوری بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 1573 بازدید | 41 پست
شقایق جون شما که بارداری میشه راهنماییم کنی من 9 روزه پری نشدم فکر کنم باردارم اما زیره دلم مثل درد پری هست شما اوایل حاملگی این درد و داشتی یا من غیر عادی هست اخه دکتر گفت خطر سقط هست ممنون میشم بگی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شقایق جون شما که بارداری میشه راهنماییم کنی من 9 روزه پری نشدم فکر کنم باردارم اما زیره دلم مثل درد پری هست شما اوایل حاملگی این درد و داشتی یا من غیر عادی هست اخه دکتر گفت خطر سقط هست ممنون میشم بگی
2728
2740
شقایق جون برات دعا میکنم به سلامتی زایمان کنی شما ها هم برای من دعا کنید غریبم بعد از 5 ماه انتظار اومده خدا خودش نگهش داره تا از این تنهایی لعنتی در بیام بهش دل بستم میترسم دور از جونش سقط بشه من حالم بد بشه
دنــــــــــــیا جـــــون جــونـی نزدیکه زایمانته من رو دعا کن بگو خدا بچه اکرم رو نگهش دار ازت خواهش میکنم سر زایمان همه رو دعا کن منم دعا کن شقایق جون شما هم یادت نشه
دنــــــــــــیا جـــــون جــونـی نزدیکه زایمانته من رو دعا کن بگو خدا بچه اکرم رو نگهش دار ازت خواهش میکنم سر زایمان همه رو دعا کن منم دعا کن شقایق جون شما هم یادت نشه