2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم، منم لکه بینی دارم البته یک ساله که اینجوری شدم دکتر هم رفتم سونو واژینال هم انجام دادم م ...

وقتی با دوفاستون خوب میشی مشکل از پروژسترونه من دوفاستون می خورم شدید تر و بدتر میشم

2731
وقتی با دوفاستون خوب میشی مشکل از پروژسترونه من دوفاستون می خورم شدید تر و بدتر میشم

منم با دو فاستون و یا مدروکسی لکه بینیم شدیدتر و طولانی تر شد،دکتر گفت دیگه نخورم

دوستانیکه تاپیکهای من بودید....من  شکر خدا مامان شدم ...امیدتون به خدا باشه ...إن شاء الله روزی همتون بچه های خوشگل و سالم و صالح و عاقل
منم با دو فاستون و یا مدروکسی لکه بینیم شدیدتر و طولانی تر شد،دکتر گفت دیگه نخورم

اره به منم نمی سازه دو سه روز لک و میشه یه کاریش کرد من هفت هشت روزه 

لكع بيني قبل پريود فك كنم علائم رحم سرده 

تهران هستين ؟؟ 

دكتر معرفي كنم 

اگر نه 

تا اونجايي كه در مورد رحم سرد ميدونم بگم بهتون 

البته فقط حدس ميزنم 

صلوات بفرستين برام مادر بشم 😭😭

برگ جان باردار شدی؟؟ منم دقیقا هرچی یادم میاد لکه بینی از روز ۱۸ پریود داشتم تا پریود بشم اگر چه کسی نفهمید و یبار با همین لکه بینی هام باردارم شدم اما قلبش تشکیل نشد وبعد فهمیدن اندومتریوز دارم. 

سلام عزیزم، منم لکه بینی دارم البته یک ساله که اینجوری شدم دکتر هم رفتم سونو واژینال هم انجام دادم م ...

سلام منم مشکل لکه بینی قبل پریودی دارم و آزمایش سونو چیزی نشون نمیده. چی کار کردی باردار شدی?