2733
2739
عنوان

مامانایی که نی نی دارن بیان کمک

104 بازدید | 13 پست

سلام پسرم رفلاکس و الرژی داره سه ماه و نیمه هست دکترش گفته از ماه چهارم با لعاب برنج تغذیه اش رو شروع کنم اما من چون شیرم کمه و شیر خشک اپتامیل پپتی رو نخورد برا اینکه گشنه نمونه چند روزه شروع کردم لعاب برنج رو ازدیروز احساس میکنم شکمش یه مقدارسفت شده و نفخ داره میخواستم بپرسم طبیعیه ایا؟ و اینکه به نظرتون لعاب برنج وزنش رو بالا میبره ؟ و سوال اخرم اینکه فرنی رو کی شروع کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فرنی یبوست میکنه،روغن زیتون بریز تو فرنیش،روزی۳بار بهش آب بده،دکتر پسرم گفته این کارو کنم،برا پسر منم دعا کن عاقبت بخیر بشه مرسی

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2731

من از ۴ماه تمام دادم الانم ۵.۵ ماهشه

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

سلام معمولا از ماه چهارم شروع میکنن

ولی الان که شروع کردین سعی کنین لعابتون رقیق باشه زیاد غلیظ نکنید

یک هفته لعاب برنج بدین از یک قاشق شروع کنین هر روز یه قاشق اضافه کنید و تعداد وعده رو افزایش بدید تا برسه به ده قاشق و به سه وعده

هفته ی بعد فرنی ولی رقیق باشه 

2740

بابا تا ۶ ماه به بچه نباید چیزی بدی بچه شما خیلی کوچیکه زوده هنوز اینطوری هم معده نمیتونه اون غذا رو قبول کنه چون هنوز امادگی نداره هم شکمشو پر میکنی از شیرش میمونه وزن نمیگیره

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
خیلی شرایط سختیه دکترش گفته بود ماه چهارم تموم شه اما من عجله کردم سه ساعت گریه کرد از گشنگی شیرخشک ...

یعنی چی مگه چقدر دادی که با لعاب سیرش کردی؟بخدا یه تیکه قند بندازی تو شیرخشکش بهتره تا اینکارت پسر من داره ۵ماهو تموم میکنه با ترس ولرز تا الان ۴قاشق کوچیک لعاب برنج بهش دادم.بچه رو داغون نکن توروخدا

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر