2733
2734
سلام پسر خواهرم 3 سال و 1 ماهشه یه کلمه هم حرف نمیزنه! از 2 سالگی هم تحت نظر متخصص مغزواعصاب هستش دکترش گفته حرف خواهد زد ولی نمیدونم کی؟ گفته برای گفتار درمانی هم زودِ! ما خیلی نگرانش هستیم ماشالا همه کاراش هم زود بود 6-7 ماهگی چاردست و پا می رفت 10 ماهگی راه افتاد کلا همه کاراش طبیعیه فقط حرف نمی زنه و خیلی شیطونه مامانش می خواد باهاش کار کنه مثلا داستان بخونه براش اصلا توجه نمی کنه
کسی موردی مشابه این داشته ؟ دکتر دیگه ای باید بریم چی کار کنیم؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون
CafeMom Tickers
به نظرم سه سال دیره

اصلا حرف نمی زنه کلماتم نمی گه ؟
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

پسر کوچیکه من بیست و هفتم این ماه سه سال رو تموم میکنه وقتی به دنیا اومد همه بهم میگفتن چون برادر بزرگتر داره همه کارهاش رو زودتر انجام میده خصوصا حرف زدنش رو
ولی اتفاقا برعکس شد خصوصا در مورد حرف زدن
الان حرف میزنه ولی به زور منظورش رو میرسونه خیلی بریده بریده
2731
اگه مینوه مشکلی نیست
بچه اقوام ما تا شش سال هیچی حرف نمیزد شش سل و دو ماه مثل بلبل بود
بعضی وقتل ژنتیکه و .....
عجله نکن با ارامش باهاش تمرین کنین
هر چه بالاتر روی،از نظر آنان که پرواز نمیدانند کوچکتر به نظر خواهی رسید.
اگه میشنوه مشکلی نیست
بچه اقوام ما تا شش سال هیچی حرف نمیزد شش سل و دو ماه مثل بلبل بود
بعضی وقتل ژنتیکه و .....
عجله نکن با ارامش باهاش تمرین کنین
هر چه بالاتر روی،از نظر آنان که پرواز نمیدانند کوچکتر به نظر خواهی رسید.
سلام عزیزم دخملی من وارد شش سال شده ولی از سه به بعد کم کم شروع کرد به حرف زدن تازه

الان خیلی بهتر شده ولی غریبه ها کم متوجه حرفهاش میشن ولی خودمون کامل میفهمیم چی میگه

گفتار درمانی هم بردم کاملا از نظر هوش سنجیده شد و بعدهم آناتومی حلق و حنجره رو بررسی کردن مشکلی نداشت دکترش گفت احتیاجی به گفتار درمانی نداره بحال خودش بزارید به حرف میفته
بگذار عشق خاصیت تو باشد ....نه رابطه خاص تو باکسی ....
نگران نباش من برادر شوهرم تا نزدیک 5 سالگی حرف نمیزد اصن
الان مردی شده واسه خودش
تازه وقتی حرف افتاد اصن جمله میگفت دیگه میدونست همرو

خواهر زاده خودمم الان 5 سالشه جدیدا داره جمله میگه وسطاشم بعضی اوقات چرتو پرتم میگه
ولی تا 3 سالگی اصن حرف نمیزد
بیشتر حس میکنم پسرا اینجورین
دخترا زرنگترن اکثرا
همیشه از "چوب خدا" ترسوندنمون
ولی حتی یه نفر هم به "بوس خدا" امیدوارمون نکرده!!!