2733
2739
عنوان

چگونه خوش تیپ وشیک باشیم 5

| مشاهده متن کامل بحث + 1408599 بازدید | 19790 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مانا جان میشه هروقت حوصله داشتی توضیح بدی که دقیقا با چه حرکات ورزشی میشه روی سایز و فرم سینه تاثیر گذاشت؟چون من با سرچهایی که توی سایتای معتبر خارجی داشتم متوجه شدم که پروتز گذاشتن عوارض خیلی خیلی بدی داره که البته اینجا دکترها اصلا به مراجعانشون نمیگن و برای همین اون گزینه برام خط خورده ولی اگر با ورزش بشه تغییر محسوس ایجاد کرد عالیه البته من خداروشکر افتادگی ندارم اما از سایزم هم راضی نیستم
من در سرزمینی زندگی میکنم که زبانش پارسی است؛اما به آن فارسی میگویند؛ چون عربی (پ) ندارد ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! (دکتر شریعتی)
روژان جان خدا بد نده امیدوارم زود زود خوب شی خانومی.
خانوما گل سینه از تودهای بافت غده وچربی تشکیل شده پس هیچ عضله ای داخلش وجود نداره که بشه با کار کردن رو اون حجیمش کرد کاری که رو عصله باسن میشه انجام داد و باعث بر جسته شدنش شد. اما رو سینه نمیشه چون سینه داخلش عصلهای وجود نداره. اما اطراف سینه عضله هست که مسءولیتش نگهداری از بافت سینه. شما با انجام چند حرکت ساده میتونین این عصلات رو تقویت کنین و از افتادگی سینتون جلو گیری کنین.
2740
سلام به دوستان و خانم دکتر تاپیک مینوشی عزیز

مینوشی جان من پوست مختلط تا چربی دارم و تا حالا ضد افتاب های مختلفی چه کرم و چه فلویید امتحان کردم ولی همه یه حس سنگینی رو پوستم ایجاد می کنند میشه یه ضد افتاب که حالت ژل داشته باشه و سریع جذب بشه بهم معرفی منی؟
روژان جانم ایشالله زود خوب شی
بقول مامان بزرگا ، خدا ازت راضی باشه ما که غیر از خوبی و لطف ازت چیزه دیگری ندیدیم

ماماصدرا جون درباره محصولات payot اطلاعات دارین؟؟ ضدآفتابشو مشاور سفیر الماس تعریف میکرد گفتم بیام ازت بپرسم
�http://ir.strawberrynet.com/skincare/payot/benefice-soleil-anti-aging-protective/109640/?prodid=109640
خوشبختی سراغ کسانی می رود که فرصت اندیشیدن درباره بدبختی را ندارند...!

روژانی زودی خوب بشووووو‎:-*‎‎:-*‎‎:-*‎

مانایی میسی منم اهل رژیم نیستم هوس کنم میخورمممم همه چی‎:D

ممنونم ازت‎:-*‎

بچهدها لایکو خوبه جنس لحافاش دیگه؟ یه مدل دیوم خوشم اومد از طرحش خیلی دارم خر میشم از همینجا بگیرمش ولی قیمتاش خیلی گرون شده خواهرم پارچه گرفت داد براش دوختن ارزونتر در اومد ولی من کلش یه پارچه و طرح دوست ندارم میخوام چندتا طرح باشه اینی که دیدم خیلی ملایم و دوست داشتنیه تمش صورتی چرکه موندم دیگههههه
سلام صبح بخیر

روژااان جونم امیدوارم زودی خوب بشی چون منم درگیر این سرماخوردگی هستم یه پیشنهاد دارم: پودرآویشن رو دم کن با

یه قاشق عسل مییل کن زودی خوب میشی :)))

باربی جوون: زومبا نداره فعلا

دستی شو مرا بگیر لبی شو مرا ببوس دلی شو مرا بخواه بگذار عشق نام دیگر تو باشد... ‌❤💏❤💏❤💏
مامی صدرا جون

ممنون میشم اومدی کمکم کنی
http://www.cinere.ir//fa/products/category/38/48-کرم-روشن-کننده-و-ضد-لک-سینره

ببین عزیزم من این کرم رو برای شفاف شدن پوستم گرفتم و حقیقتا که راضیم حالاااا با توجه به اینکه حدود 4 ماه میشه که هر روز صبح مثل مرطوب کننده زیر ضدآفتابم میزنم آیا لازم نیست که دیگه نزنم؟ مثلا ممکنه پوستم عادت کنه؟ یا چون الان تو این فصل آفتاب شدیدتره ممکنه لک بیارم؟ نظرت چیه؟

میخوام یه حالی به پوستم بدم چند تا ماسک درست حسابی معرفی کن کرم هام خوبن آبرسان اینگرید میه و اون دارم دور چشم لانژه.. حالا اگه پیشنهاد دیگه ای داری ممنون میشم بگی.. پوستم دیگه مثل سابق که چرب بود و جوش تک و توک میزد نیست الان دیگه نه چربه نه خشک از حموم میام احساس کشیدگی داره ولی بعد یک ساعت اینا کمی چرب میشه بیشتر اطراف بینی.

صبحها زیر ضدآفتابم چی بزنم؟ از همین آبرسانایی که دارم؟؟ سنگین نیست؟
تمام حقایق بزرگ جهان در ابتدا کفر محسوب میشوند. جورج برنارد شاو
2706