2726
عنوان

چگونه خوش تیپ وشیک باشیم 5

| مشاهده متن کامل بحث + 1408575 بازدید | 19790 پست
سوفی رفتم سایه کله غازی زدما راستیی

رژان منم ادیکشن دارم
ازجلو ارایشی و عطرفروشی رد میشم حتما میرم تو..خواهرام اصلا مثله من نیستن با هم که میریم اینا منو می کشن ازجلو مغازه که نرم تو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مانا پینکیک مک خشک نیست؟؟
منم عاشق رژگونه ام بیشترم رژگونه سنگی برنز- هلویی می زنم البته خودم برنز نیستم ولی خوشگل میشه..
اصلا آدم هیچی آرایش نکنه یه رژ گونه بزنه کافیههه والا هههه
زندگی نسبت به کسی که افسانه شخصی اش را دنبال کند بخشنده است . (پائولو کوئیلو)
2728
آخیی روژان جووون خخخخ...
دوستت طفلکیییی قهر چرا
نوش جونت کافی

کنترل روی خریدو خوب اومدی روژان جوون اون روز من میبینم سه تا لاک صورتی عین هم دارم..

هورری لاکهای این سری بورژوا خیلی خوبه کیفیت موندگاریش
البته من رو بیس ماوالا می زنم
زندگی نسبت به کسی که افسانه شخصی اش را دنبال کند بخشنده است . (پائولو کوئیلو)
مانا اتفاقا به نظر منم رژگونه خیلی مهمه، منم دیگه کمکم میخوام برم تو کارش:)

راستش من صورتی دارم الان، به نظرتون همون هلویی بگیرم؟ چه رنگی بگیرم برام پرکاربردتر باشه؟ پوستم هم سفیده...

؟؟؟
بهاره به من میگفتن براچی میای؟ حالا بیا و توضیح بده خخخخخ.هدفون هم بزاری گوشت خوبه کسی سراغت نمیاد..خخخخ
من کلا تایمی که میرم باشگاه فقط برای ورزش میرم نه به چیزی فکر میکنم نه باکسی حرف میزنم.عینه ادم اهنیم،.ازبس با اهن کار کردم خخخخخ

هووری تم رژگونه چهارفصله گرلن که سوفی هم گزاشته بود..زمینه روشنترش
رژان اون حرکت کباب بعداز دوچرخه سواریت من رو واقعا تحت تاثیرخودش قرارداد و نابود کرد

بهاره جان کتاب شفای زندگی نوشته لوییز ال هی و قانون شفا کاترین پاندرا رو توصیه میکنم مامان و خودتون حتما بخونید . کمک بزرگی به مادرتون می کنه برای شفا . مانا جان مادر شما هم اگر هنوز درگیر این بیماریه توصیه میکنم شما هم براشون بگیرید . امیدوارم زودتر خوب بشن .
مرسی مانا جون بوسسسس
کلاً خیلی افکارم منفیه
میخوام از یه جایی شروع کنم به مثبت فکر کردن
نمیدونم از کجا
حاضرم کلاس هم برم از ذهن آشفتم رها بشم
خوشبختی سراغ کسانی می رود که فرصت اندیشیدن درباره بدبختی را ندارند...!

2706