2726
عنوان

چگونه خوش تیپ وشیک باشیم 5

| مشاهده متن کامل بحث + 1408575 بازدید | 19790 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانم گلا............شب جمعه ای همه بخیر............من تصمیم وگرفتم میخوام برم پیش باریک بین واسه لیزرجای جوشام که بدجوری روی اعصابمه هااااااااااااااااااا اصلاهرکاری میکنم اینامیزنن توذوقم......نیمدونم چراتازگیاجوش میزنم دیگه جاش نمیره اه اه اه.کجاانجام میده لیزرجای جوش؟؟؟؟ برم ببینه همونجاهم میگه چی لازمه اونجام میده نه؟؟؟
2728
روژان جونم توعکس هاکه لطف کرده بودی برای مدل کوپ گذاشته بودی چندروزپیش برام چتری عروسکی بود بنظرتون بمن که صورتم یکم تپل شده میاد؟؟؟؟؟؟هیچوقت جرات نکردم بزنم بااینکه دوست میدارم
دوستای گلم که افکارتون منفی شده
این رو در نظر داشته باشین که با فکر مثبت و تلقین نمیتونین خودتون رو درست کنین
باید بدونین که این فکر منفی از کجا میاد، علتش چیه و باورتون رو تغییر بدین تا بتونین کنترلش کنین
منم گریل میخواممممم مارک گاستروبک میخواستم بخرم تموم کرده بودامروز رفتم فیلا وریبوک فیلا چیزی واسه.خودم پیدانکردم واسه.همسرمحترم سه.تا تیشرت خریدیم وبعدش رفتیم ریبوک شریعتی یه تاپ ولگین خریدم دوباره لگین مشکی خریدم نمیدونم چرا؟؟یه.کوچولو باقبلی مدلش فرق داره جنسشم همینطور ولی فقط خودم متوجه.میشم شاید فردا برم عوضش کنم
شادی زمان ومکان نمی خواهدفقط کافی است دل بخواهد
2706