2726
عنوان

چگونه خوش تیپ وشیک باشیم 5

| مشاهده متن کامل بحث + 1408580 بازدید | 19790 پست
سلام دوستیا من تازه اینجا رو پیدا کردم
چندها سوال خوشحال میشم کمکم کنین
١-مانتو الان چی مده/کوتاه و ساده/بلند و ساده رنگی پنگی/بلند و کار دست و سنتی/هیچ کدام ههههه
٢-شلوار تنگ و جذب/....
٣- شال بلند و ساده/بلند نقش دار
٤-رنگ مو ماهگونی یا یاقوتی مد هست یا قدیمی شده
٥-نظرتون واجبه ارایش ساده و رژ قرمز چیه

این نی نی کلی سومر شلوغ کرده میخوام إز سال جدید دوباره کلی خوشتیپ شم
کمکککککککککک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رها جون برو ارایشگاه ..اون بهترین مشاوره رو بهت میده.... میتونه یک سری هالایت ها رو جدا کنه رنگ صورتی یا بنفش بزنه (نمیدونما شاید باحال بشه ... ) .. یا با یه رنگساز یا وارسیون .. تم کلی شو عوض کنه

نگین جون.اون موها روی موی بلند خوب میشه ..روی موی کوتاه ممکنه جالب نباشه ..
از یه مفر که دورو برت هست نظر صادقانه بخواه ..ببین اگه بهت میاد ..بهشون دست نزن ..بالاخر هاینم یک تنوعه بین 100 تا عید که زنده هستی ..1 عید هم این شکلی باشه ..خیلی هم بامزه است ...
نمیدونم رها جون اگه تصیمیم گرفتی تغییرش بدی برو آرایشگاه. آخه میگی نمیخوای زمینت رو هم تغییر بدی! میشد یه رنگ تیره تر بذاری بعد یه مدت هایلایتات روشنتر میشد و تفاوت بیشتر میشد. میتونی رنگساژ کنی که فقط لایتات رنگ بگیره بازم برو نظر آرایشگر رو بپرس
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
2728
برای لاریسا
١-مانتو الان چی مده/کوتاه و ساده/بلند و ساده رنگی پنگی/بلند و کار دست و سنتی/هیچ کدام ههههه
هم کوتاه و هم بلند - سنتی بطور عمومی
٢-شلوار تنگ و جذب/....
بله - ساپورت یا لگینگ
٣- شال بلند و ساده/بلند نقش دار
والا همه چوره سر همه هست ..
٤-رنگ مو ماهگونی یا یاقوتی مد هست یا قدیمی شده ٥
ببین چی بهت میاد ..
-نظرتون واجبه ارایش ساده و رژ قرمز
خوبه اگه بهت بیاد و رژ قرمز مناسب خودتو پیدا کنی
Larsia-a جان من کلا به مد کاری ندارم هرچی دوست دارم و خوشم بیاد میپوشم. مانتوهای الان بیشتر تکه دوزی رنگی دارن. قدشون هم کوتاه نیست زیر زانو. شلوارهم جذب یا ساپورت بستگی به مانتوت داره. شال هم برای عیددیدنی و مهمونی ساده نباشه بهتره
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
دوستان یه نظر بدید من امسال برای اولین بار میخوام کفش پاشنه بلند بخرم به نظرتون ساده ساده بگیرم یا یه طرحی پاپیونی چیزی داشته باشه؟
سلام من مانتو نخریدم اصلا مانتویه خوب پیدانکردم مانتو هایه قبلیم بعدازلاغرى گشادشده والا اصلا مهم نبود همونارو میپوشیدم
شادی زمان ومکان نمی خواهدفقط کافی است دل بخواهد
مگی جون منم کفش ندارم هیچی هم پیدا نکردم. نظرت درمورد کفش برا من چیه؟
یه مانتوی ساده بگیر خیلی حساسیت نشون نده الان دیگه همه جا شلوغه شدید!
مگی جون خوووووش به حالت با این لاغری .به نظر من یه سر برو هالستون شعبع اپادانا مطمعنا اونجا میتونی یه مانتو بیابی که دوست داشته باشی من که هیچ وقت دست خال از اونجا برنگشتم همیشه هم راضی بودم . الان چون شلوغه و احتمالا وقت و حوصله گشتن نداری اونجا خوبه
من هنوووووز معتقدم میشود عشق به انها اموخت
2706