موضوع بحث

چگونه خوش تیپ وشیک باشیم 5

| مشاهده متن کامل بحث + 1404008 بازدید | 19788 پست
1394/08/17
|
11:17
مگی جون منم کفش ندارم هیچی هم پیدا نکردم. نظرت درمورد کفش برا من چیه؟
یه مانتوی ساده بگیر خیلی حساسیت نشون نده الان دیگه همه جا شلوغه شدید!

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
مگی جون خوووووش به حالت با این لاغری .به نظر من یه سر برو هالستون شعبع اپادانا مطمعنا اونجا میتونی یه مانتو بیابی که دوست داشته باشی من که هیچ وقت دست خال از اونجا برنگشتم همیشه هم راضی بودم . الان چون شلوغه و احتمالا وقت و حوصله گشتن نداری اونجا خوبه
من هنوووووز معتقدم میشود عشق به انها اموخت
تو هایپر نه زیاد من دیروزم رفتم چون یه هفته ای میشه 70 شده شایدم بیشتر ولی همونی که خودتون گفتین سر بزنین روز اول 70 حتما میشه پیدا کرد چیزای خوب
عزیزم باید حواست باشه دیگه 70 شدن سریع بری . من از 40 یه بادگیر گرفتم اونا که با پره . بنفشش 700و خورده ای بود با 40 خیلی خوب شد . عالیه خیلی دوسش دارم و ولی اصلا به 70 نرسی تموم شد تو 40
بهار جان هر گیپوری قشنگ نیست کاش عکس میذاشتی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
مری مری جان کرم موبر سینره و سی گل دارن. من سینره دارم حتما بعدش از ژل پس از موزدایی هم استفاده کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40