2752
2734
سلام دوستان
تو این مدت که توی نینی سایت عضو شدم و گاهی سر می زنم، متوجه می شم که بعضی موضوعاتی که برای تبادل نظر وارد می شن عناوینی مانند استرس گرفتم... از نگرانی .... از ترس ... کممممممک و مانند اینها دارن. وقتی وارد این جور موضوعات می شم میبینم که اغلب نگرانی از بابت یک مساله پزشکی هست. البته درسته که تبادل نظر در همه موارد خوبه ولی فکر می کنم توجه به یه نکته درباره این موضوعات بد نباشه: اگر مشکل پزشکی برای شما پیش اومده یا مشکوک هستید که نکنه بیماری باشه، به نظر من بهتره به جای اینکه با مطرح کردنش توی این سایت استررس بیشتری بگیرین، سریعا به پزشکتون مراجعه کنین. چون درسته که دوستان دیگه دلداری میدن یا نظراتی می ذارن که همه در جهت دادن روحیه به شماست (و این خودش جای تشکر داره)، ولی تنها نظر پزشک می تونه شما را از نگرانی در بیاره.
برای خود من یه تجربه مشکوک به سرطان سینه پیش اومد که توی همین سایت مطرحش کردم. توی اون چند ساعت که گذشت دوستان زیادی لطف کردن و پیشنهادایی دادن گاهی هم دلداری دادن از همشون متشکرم. ولی تا نرفتم دکتر برای معاینه، استرسم از بین نرفت. به قول همسرم چند ساعت پای کامپیوتر استرس زیاد کشیدم ولی زودتر از اون با رفتن به دکتر می تونستم آروم بشم.
به هر حال این نظر شخصی من هستش.
خوشحال میشم نظرای شما را هم بدونم
عزیزم شما درست میگین ومن هم تاچند وقت پیش همین فکر رو می کردم ولی حالا فهمیدم که تا کسی این جوری تاپیک نزنه کسی جوابش رو نمیده
وقتی که تو امدی به دنیا عریان جمعی به تو خندان و توبودی گریان
کاری بکن ای دوست که وقت رفتن جمعی به توگریان وتوباشی خندان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷