2737
2734
سلام من یه دختر دو ساله دارم که با گریه هاش امونم رو بریده .سر هر موضوعی یک ساعت گریه میکنه و بی محلی منم نتیجه نداده.البته فکر مبکنم از وقتی از شیر گرفتمش بدتر شده.

واقعا در مونده شدم و نمیدونم چیکار باید بکنم ...بیشتر هم در مورد بیرون رفتن و ددر گریه میکنه .مثلا وقتی از بیرون میاییم خونه.یا وقتی میرم خونه مامانم بیرون میایسته و تو نمیاد.

دختر من خیلی بهونه میگیره و برای هر چیزی انقدر گریه میکنه تا به نفس نفس میافته یا صبر من لبریز میشه و حسابی دعواش میکنم بعضی وقتا هم کتک میخوره.
الان دیگه دخترت بزرگ شده و صحبت هاتو کامل میفهمه مثل بچه ها باهاش رفتار نکن که اونم لج بازی کنه.مثل ادم بزرگ باهاش حرف بزن براش توضیح بده که مامانی اگه الان نریم خونه باید شب تو خیابون بمونیم هوا شبا سرده....خطرناکه....یا امروز اومدیم به امانی سر بزنیم واییییییییییییییی بریم ببینیم امروز مامانی برای گل دخترم چی داره؟؟؟؟؟ بعد یه چیز کوچولو داشتهب اش بدهه امامنت بهش بده..هر دفعه یه چیز این جوری ویاش یواش یاد میگیره.....همه چیز رو براش توضیح بده حتی اگر مجبوری خیلی زمان بزاری...........مطمعن باش موفق میشی........به حرف اطرافیان هم که میگن بچه است و نمیفهمه توجه نکن اون خیلی خوب میفهمه پس براش توضیح بده تا باهوش بشه و همه چیز رو درک کنه...ببوسش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهه جون به دختر منم خیلی برچسب عصبی بودن می چسبونن که این منو خیلی ازار میده .شاید باورت نشه بعضی موقعا که خیلی اذیت میکنه میگن دیوونس.مطمئنم میفهمی حال من اون موقع چه جوریه.

دیانای عزیز ممنون از راهنماییت و این که برام وقت گذاشتی .این راه هم امتحان کردم اما وقتی گریه میکنه گوشش به هیچ چی بدهکار نیست.

الهه جون دختر منم همینطور بود میگفتن چون نمیتونه حرف بزنه وسعی میکنه چیزی بگه جیغ میکشه.
2731
دختر من خیلی بهونه میگیره و واسه همه چی گریه میکنه .

راستی الهه جون اول برو تو تبادل نظر .بعد یه موضوع مرتبط با مشکلت پیداکن .وقتی رفتی داخلش بالا سمت چپ نوشته موضوع جدید برو و تاپیکت رو باز کن.
منم همین مشکل رو داشتم یکی از همکارام گفت تا جیغ و داد میزنه برید طرفش بهش بگو دلت برا من تنگ شده

منم دلم برات تنگ شده سفت بغلش کنید اون به محبت نیاز داره ! منم گفتم بابا همه میگن لوس کردید بچتون رو اینکار

که خیلی بده اما نظر دوستم این بود و من هم سعی دارم به جای توپ و تشر زدن ایندفه محبتم رو بیشتر کنم ببینم

جواب میده. فقط اشکالش اینه که تمام وقتم رو باید در اختیارش بذارم . راستی اینم گفت که بهش بگم اگه ادامه بده

یعنی مامانش رو دوس نداره پس من میرم و خودش باید دنباله یه مامان دیگه بگرده !!
راستی گاهی هم حواسش رو پرت میکنم . یه بار گفتم واای پریا چه صدای گریه ای میاد بیا بریم ببینیم صدا از کجا میاد

از خونمون بندازیمش بیرون . یهو گریه رو فراموش کرد و با خنده دستم رو گرفت در واقع بازم در اختیارش بودم
2738
خوشحال میشم بدونم موفق بودی ، حتماً خبرم کن . همین امروز صبح وقتی میخواستم واسه مهد لباس تنش کنم

معمولا تو خواب این کار رو انجام میدم، بیدار شد گریه زاری شورت نمیپوشم جوراب نمیخوام ... بهش گفتم من یه دختر

خوب داشتم که صبح ها که از خواب پا میشد میخندید و سلام میداد تو ندیدیش خیلی خانومه نازی بود اون رفته تو

اومدی جاش دختر خوشگل منو ندیدی . از اون طرف باباش هم که خیلی عصبانی شده بود داشت تهدیدش میکرد که

اگه ادامه بدی میزنمت ، بیرون نمیبرمت .. ولی به نظرم رفتار من باعث شد که دیگه ادامه نده