2737
2739
عنوان

ایا لباس پلنگی امسال هم مده؟

1766 بازدید | 15 پست
شو شو رفته واسه دختر 6 سالم یه شلوار جین خریده خیلی شیک و مارکه ولی پایین پاچه هاش و جیبهاش همچنین دو تا تکه دوزی پشت داره که پلنگین حالا خواهرم از دیروز مسخرم می کنه می گه پلنگی بچه گونه دیگه مد نیست بهت می خندند کی می دونه هست یا نه؟
9نفر بازدید کردن یکی هم پست نذاشته خواهشا مامانایی که خیلی تو این کارا هستین بگین من یه نی نی سه ماهه دارم و اصلا از خونه بیرون نمی رم از هیچی خبر ندارم از فامیل هم رو م نمی شه بپرسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بی خیال بابا

مثل اینکه خواهرت مثل خواهرای منه فقط از سر و تیپ من و بچه ام ایراد می گیرن

بچه سه ماهه هر چی بپوشه همه خوششون میاد . اصلا شلوار جین بچه رو بامزه میکنه حالا تو فکر اون یه تیکه پارچه نباش
رومینا جون منم اطلاعی ندارم....اما چه مد باشه چه نه حالا که همسرتون خریده دیگه کاری نکنید تو ذوقش بخوره....
آدم باید تو خریدن و پوشیدن لباساش اعتماد به نفس داشته باشه...هرچی به نظرش خوشگله بپوشه....نمیشه خیلی به مد بودن اعتماد کردو پایبند بود همیشه....
بیخود میکنن بخوان دخترتونو مسخره کنن.....
2740
منم می گم پلنگی همیشه قشنگه. من تابستون اتریش بودم زارا شلوار جین دخترونه پلنگی گذاشته بود فقط رنگش سورمه ای بود ولی طرحش همون پلنگی بود. مهم اینه که خوشگل باشه.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
ممنونم ازتون اره واسه دخترمه که شیش سالشه خواهرم خیلی دوست داره در مورد لباس بچه های من نظر بده از طرف دیگه همسرم اخلاقشه که یه هویی سرخود میره کلی لباس می خره واسه بچه ها بین این دوتا گیر افتادم
اره هلن جون باید یه فکری واسه این قضیه بکنم با هم که بیرون می ریم تا لباس واسه بچه هام بخرم اعصابم خورد می شه من عاشق لباسلی شیک و مارکم در حالیکه خواهرم رنگهای شاد و طرحهای عروسکی می پسنده مرسی از کمک همتون
2706