2733
2739
سلام دوستان

پسر من 50 روزشه در طول روز 10 تا 12 ساعت میخوابه و اکثرا شبا بیداره دیگه نمیدونم چیکار کنم کلا خوابش خیلی سبکه حتی بهش دیفن هیدرامین دادم بازم خوب نمیخوابه

خیلی هم دست وپا میزنه به حدی که کمر و باسنش رو از روی تشک بلند میکنه!!!
دکتر هم بردمش ولی فایده نداشت به نظر تون چیکار کنم؟؟؟؟

کاری نمیشه کرد دختر منم اینطوری بود الان که سه ماهش شده کمی بهتره اما بازم شبها بد میخوابه باید تحمل کنی
میدونی این بهشت که میگن کجاست؟
یه فضای چند وجب در چند وجب! بین بازوهایی کسی که دوستش داری!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بچه ها تو این سن اینطورین روزا میخوابن شبا بیدارن دکتر بهش دیفین هیدرامین داده؟ سر خو دبهش چیزی ندی کم کم خوب میشه اون از تو رحم ساکت و آروم اومده تو یه جای شلو غ و نا امن مال اینه زیاد ورجه ورجه میکنه.
2731
پسر من رفلاکس داره
کل خوابش در شبانه روز همین 10 الی 12 ساعت بود ولی خدا رو شکر افتاده بود به شب، کل روز بیدار بود
ولی شاید طفلی یه جاش ناراحته که انقدر تقلا می کنه. مثلا مشکل پسر من برگشت اسید معدش بود الان با دارو بهتر شده
2738
عزیزم پیش فعال نیست اصلا تا پنج سالگی مشخص نمیشه طوری نیست وقتی شیر میخوره حتما آروغشو بگیر جاش رو زود به زود عوض کن شاید وقتی خودشو خیس میکنه نارحت میشه بزارزیاد گرمش نشه بچه ها با هم فرق میکنن خوب میشه عزیزم هنوز مونده اشکت در بیاد هههههههههه.