2737
2734
من میخواستم ای وی اف 6 ام رو انجام بدم که طبیعی باردارشدم اما هفته پیش رفتم سونو گفت 6 هفته وسه روز وقلب جنینو ندید اما خود جنینو دید تا دیشب پیش طرازی وقت داشتم اون سونو کرد بعد یک هفته دستگاه اونم گفت 6 هفته وسه روز و اونم قلبو ندید حالا کلافه هستم کدوم درسته؟ ممکنه بچه قلبش تشکیل نشه؟ کسی مثل من بوده ؟
گاها پیش اومده تا هفته دهم هم قلب دیده نشده تو زود رفتی سونو درثانی ممکنه لقاحت دیرصورت گرفته باشه که قلب دیرتر تشکیل میشه استرس ممنوع ویکی دو هفته صبر کن بعد برو سونو عجول خانم راستی تبریک بهت میگم عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم منم هفته ششم سونو انجام دادم قلب دیده نشد بهم گفت حاملگی پوچ هست! اما هفته هفتم هم قلبش دیدم هم صداشو شنیدم. هفته ششم خیلی زوده. اواخر هفته هفتم یا هشتم برو سونو
2738
زود رفتی هفته هشتم الی دهم نشون میده صدای قلب رو و مطمئن میشه که نی نی هست ایشالا هست و مبارکت باشه
خدایا هرچقدر هم می خواد طول بکشه من همیشه اینجا منتظرتم ایمان دارم که آرزوهامو برآورده میکنی