2703
2553
غزاله جون.به نظر من پیش یه دکتر دزس حسابی برو.کم بودن مایع امنیوتیک بعضی وقتا بخاطر خوردن کم مایعاته.ولی بعضی وقت ها هم گوارش بچه ممکنه مشکل داشته باشه.یعنی جنین مایعو می بلعه ولی توان دفعشو نداره.
نمی خوام تو دلتو خالی کنم عزیزم ولی احتیاط شرط عقله.حتما چک کن ببین یه وقت اب تو بدن بچه جمع نشده باشه.......

توکل به خدا...

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ.
ای هیچ، زبهز هیچ....
بر هیچ مپیچ!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم منم تازه تو هفته 36 فهمیدم اب دور جنین 2 و فردا 1 شد و من سزیعا سزارین کردن الان دخملی 3 ماه و 3 روزش امیدت به خدا در ضمن نینیت دیگه رسیده فوقش چند روزی میره تو دستگاه من نینیم کامل بود امپول بتامتازون زده بودم ریی ش کامل بود در ضمن من دیابت داشتمممممممممممممممممممممممممممممم
aram جان.تو سونوی سلامت جنین که کلیه ها و مثانه اش سالم بودن.البته مال هفته 27 بود.دکتر دوباره یه داپلر جفت و سونوی مثانه و کلیه براش نوشته که هفته بعد میرم.بعنی میگی آب کجا جمع میشه؟هر هفته میرم سونو.اگه طوری باشه که باید نشون بده.تو کسی رو دیدی که اینطور باشه و معلوم بشه که آب تو بدنش جمع شده؟

مامان مرجان عزیز... من هم قبل از عید 6 تا کورتون زدم محض احتیاط.
2456
سلام.من امروز دوباره سونو کردم.وزنش عالیه.حرکاتش زیاده.کلیه ها و مثانه سالم.اما مایع شده 6 !!
رفتم دکتر.قرار شد هفته ای 2 بار برم سونو تا خدای نکرده به زیر 5 نرسه.و 2-3 برابر آب بخورم.قرص مدر هم بهم داد.
گفت فقط آب تاثیر داره.آب خالص...استراحت و خوابیدن به پهلوی چپ.
امید به خدا.الان هفته 35 هستم.
سلام.
من دیروز دورباره سونو کردم.میزان مایع آمنیوتیک رسیده به 5.6
دکترم گفت تا برسه به 5 باید بستری بشی و سزارین کنیم.من الان هفته 37 هستم.
جالبه که خوردن این همه آب تاثیری نداشته.میگن تو بعضیا بی تاثیره.
هشتم که میشه چهارشنبه یه سونوی دیگه دارم.البته تو ابن مدت باید حواسم به حرکات بچه باشه.
برام دعا کنین.
سلام دیگه نگران نباش هر وقت نینی بیاد کامله و اصلا هم تو دستگاه نخواهد رفت. من خودم درد هام شروع شده و قراره تو هفته 38 ( البته اگه تا اون موقع نیاد ) سزارین بشم . پس شما هم نگران نباش حتی اگه بازم مایع کم شده باشه.
سلام.من الان رفتم تو هفته 38.آخرین سونو میزان مایع رو 5.5 نشون داده.دکترم گفت دیگه بیشتر از اینا ریسک نکنیم.ورن بچه که خوبه.اگه بیشتر بمونه ممکنه به بند نافش فشار بیاد یا خشک بشه یا به بچه فشار بیاد و مدفوع بکنه.الان 10 هفته است که داریم با آب کم پیش میبریم.برای همین هم فردا صبح 12 اردیبهشت میرم برای سزارین.

این تاپیک هم ایجاد شد که اولا از تجربه هاتون استفاده کنم.دوما اگه کسی لازم داشت و خدای نکرده مشکلی مثل من براش پیش اومد بدونه که تنها کسی نبوده که میزان آبش تا 5.5 یا حتی کمتر هم رسیده.

به هر حال فردا به کمک خدا دختر من دنیا میاد.ار هر کسی که این پست رو میخونه میخوام که برای من و دخترم دعا کنه.ایشالاه که هیچ وفت این مشکل براتون پیش نیاد.
2714
سلام.من توهفته 16 رفتم سونو گفتن مایع آمنیوتیک 8وکمه.دوهفته هرروز سرم زدم ومایعات خوردم .29 فروردین رفتم سونو 3بعدی که 18 هفتگی بود.آب شده بود10.جنسیت بچه معلوم نشدوالان که توهفته 20 هستم تکونای نینیموحس نمیکنم.نگرانم.به نظرتون چیکارکنم؟به نظرتون خوردن ایستک اشکال داره؟
mina جان.من که روزی 1 شیشه میخوردم.البته بیشتر برای وزن گیری نی نی بود.تا 2-3 هفته دیگه تکونای نینی رو حس میکنی.معمولا از 22 هفتگی شروع میشه.
خدا رو شکر که اب خوردن روی تو تاثیر داشته.من که روزی 5-6 لیتر آب خوردم و نتیجه نگرفتم.من هم تو هفته 27 میزان آبم 10 بود.حتما هم سونوگرافی برو که کارش دقیق باشه.به آب خوردن هم ادامه بده.البته نظر دکترت مهمه.اول دکتر باید بدونه که علت کم شدن مایع چیه و بعد درمان بکنه.
من تا اونجاییکه میدونستم و تحقیق کردم علل کم شدن مایع رو تو این تاپیک نوشتم.البته در مورد من هیچ کدوم صدق نمیکرد.
برای تو هم ممکنه وضعیتش طوری بوده که نشون نمیداده.من هم ماه 4 سونو نتونست تشخیص بده.البته من سونوی معمولی رفتم.تو آزمایش آمنیو سنتز جنسیتشو فهمیدم.
ایشالله که نی نی شما هم سالم و به موقع دنیا میاد.
2706