2733
2739
عنوان

حلالیت طلبیدن برای پدر مرحومم

325 بازدید | 13 پست

دوستان سلام

پدر من چند سال هست که از دنیا رفته

چند وقت پیش یه خانمی که سرکتاب باز میکنه خیلی حرفها به خواهرم گفته که خب تقربیا همه اش درست بوده.. یا توی این چند ماه اتفاق افتاده.

یکی از چیزهایی که گفته این بوده که پدرت روحش در عذابه.. و یه اسمی رو گفته که اون شخص باعث عذاب پدر هست

من این چندماه خیلی سعی کردم جستجو کنم تا اون فرد موردنظر رو شناسایی کنم

تا اینکه بالاخره دیشب توی خاطرات یه شخصی.. متوجه شدم که سی سال پیش پدرم دخترخواهری داشته ایشون قرار بوده از همسرش جدا بشه

وچون ما توی یه شهر کوچیک هستیم و اون زمان طلاق پسندیده نبوده پدرم اون داماد خواهرش رو میگیره میزنه بهاین جرم که چرا قراره دختر خواهرشو طلاق بده...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تو رو خدا اگه تجربه دارین... یا نظرتون رو بهم بگید

الان که فهمیدم دلم پر میزنه برای پدرم کار بکنم، چ.ن پدرم دینی به هیچکس نداره.. اینو هم بخاطر آبرو.. زده بوده...

حالا من چطوری برم پیش این آقا؟ چی ببرم براش؟ چی بهش بگم؟

چند شاخه گل بگیر و ببر برو دیدنش و بگو همچین چیزی و شنیدم لطفا پدرم  و حلال کن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2740
خب مطمئنید به خاطر ایشونه؟ یا حدس میزنید ؟

ببینید اون خانومی که سرکتاب باز کرده بوده، گفته یه ایکس نامی هست که از پدر نازاضیه.. بعد خواهرم میگه من همچین نامی نمیشناسم. میگه بواسطه خواهرزادهاش یا برادرش... 

و الان دقیقا همون ایکس بواسطه خواهرزاده پدرم و ناجوانمردانه کتک خورده بوده...

یه جورایی شاید 90 درصد اطمینان دارم.

حالا اگه اون هم نباشه باز حلالیت طلبیدن من مشکلی ایجاد نمیکنه...ولی نمیدونم چطوری؟

دخترعمه تون میشه دیگه چرا انقدر پیچیده می کنی قضیه رو ، اون آقا هم داماد عمه تون میشه 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
 دخترعمه تون میشه دیگه چرا انقدر پیچیده می کنی قضیه رو ، اون آقا هم داماد عمه تون میشه 

درسته  

آخه این قضیا دقیقا قبل از تولد من بوده... من اصلا اون داماد عمعهه رو ندیدم...

سلام دوست عزیزم رفتی حلالیت طلبیدی از اون داماد عمت

دوستای گلم بهتون  دعای استغفار ۷۰ بند حضرت علی رو توصیه میکنم بی نهایت بهتون آرامش  میده و صلاح باشه حاجت روا میشید بی شک . من بهش اعتقاد کامل و قلبی دارم . اگه خوندی حاجت گرفتی برا منم دعا کن خونه دارشم گلم. و در آخر لطفا برای سلامتی امام زمان و همه پدر و مادر ها ی صلوات هم مهمونم کن .ممنونم الله نگهدارت باشه