2737
2734
عنوان

موسسه رویان

735 بازدید | 6 پست
سلام من الان حدود یک ساله که اقدام کردم اما خبری نیست . شاید بخاطر اینه که همسرم وازکتومی کرده بود و سال پیش با عمل باز کرد . دکتر هم هیچ کاری نمیکنه اونقدر که از پیش دکتر رفتم پشیمون شدم چون فقط به من کلومیفن میده و هیچ چیز دیگه ای رو چک نمی کنه و فقط می گه وقت دارید ! می خوام این ماه برم موسسه رویان . نظرتون چیه ؟
همسرم 7 سال بود وازکتومی کرده بود و پارسال با عمل باز کرد و بعد از تست اسپرم یک ماه بعد ، تعداد اسپرم هاش کم و ضعیف بود حدود 20 بجای 50 ، من قبلا باردار شده بودم که به خواست خودم سقط کردم و دکتر می گه چون پریودم منظمه باید فقط منتظر باشم . چه کار دیگه ای می تونم بکنم . به من کمک کنید چون 11 ساله که ازدواج کردم و حالا دیگه بچه می خوام و 31 سالمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامی جون منوتو هم اسمیم.

میتونم بپرسم دکترت کیه؟

عزیزم به نظر من فقط و فقط برو پیش دکتر پاکروش.من رویان رفتم اولین کاری که میکنن روشهای مصنوعی رو برات تجویز میکنن بدون اینکه بدونن مشکلت چیه.همون رویان پارسال به من گفتن تخمکت ضعیفه و هرگز خودت طبیعی حامله نمیشی و باید حتما میکرو کنی اونم نه با تخمک خودت با تخمک اهدایی یعنی تخمک مال یک زن دیگه.من با روحیه خراب رفتم پیش پاکروش گفت دارو بخور اگه نشد اون موقع اهدایی .الان من با داروهای پاکروش کاملا طبیعی باردارم گلم.

خواهشا رویان نرو و اگه میخوای به بهترین حالت به نتیجه برسی برو پاکروش.
خرید آنلاین از ALIEXPRESS و quizclothing و سایتهای خارجیhttp://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28321
2728
حقیقت اینه از جوانی و بی تجربگی و سادگی و راهنمایی های اشتباه تصمیم به وازکتومی گرفتیم وگرنه من قبلش یه بار باردار شده بودم که به خواست خودمون در 22 روزگی سقط کردیم . امیدوارم خدا ما رو ببخشه چون اون موقع اصلن شرایطش رو نداشتیم