موضوع بحث

کسی هست که زیفت یا ای وی اف کرده باشه؟بیان کمکم کنیم

1392/02/02 15:33 9
موضوع بحث: کسی هست که زیفت یا ای وی اف کرده باشه؟بیان کمکم کنیم
اگه تا 4 ماه دیگه باردار نشم میخوام پیش صاحب کشاف زیفت کنم فقط میدکنم که جنین رو توی لوله میزارن میخواستم بدونم واسه تخمک کشی بی هوشی داره یا با سوزن های مخصوص سونو تخمک مکشن؟در ضمن انتقال جنین چه طور انجام میشه؟از پایین هست یا روی شکم رو شکاف میدن؟
گر نگه دار من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.خدایا خودت حافظ پسرم باش تا به موقع بیاد بغلم
بیاین دیگه
گر نگه دار من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.خدایا خودت حافظ پسرم باش تا به موقع بیاد بغلم
بیاین دیگه
سلام

تخمک کشی 15 دقیقه بی هوشی داره.... انتقال ivf از و ا ژ ن صورت میگیره اما زیفت رو نمیدونم
روزی خواهم امد و پیامی خواهم اورد....در رگها نور خواهم ریخت و صدا در خواهم داد......سیب اوردم.......سیب سرخ خورشید
مگه چند وقت اقدام هستی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ زیفت چیه ؟
بنیتا عزیز دل مامان و بابا یک ساله شد ... خدایا صد هزار مرتبه شکرت
یک سالو نیمه تو اقدامم میدونم مثل ای وی اف هست فقط جنین رو توی لوله میزارن
تخمک کشی درد نداره؟خیلی میترسم
انشالا به زودی مادر میشی عزیززززززززززززززم
بنیتا عزیز دل مامان و بابا یک ساله شد ... خدایا صد هزار مرتبه شکرت
کسی نیست؟؟؟؟؟؟
مرسی گلم
ارسال پاسخ و نظر شما