2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ذولفقاری هر کی رفته جواب گرفته دوستای من به خدا از تهران اومده بودند اونجا جواب نگرفته بودند رفتن گیتا دوتاشون هم باردار شدن.خیلی دکتر با حوصله ای پروسه درمانیش خوبه و اصلا عجله نمیکنه 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2742
ذولفقاری هر کی رفته جواب گرفته دوستای من به خدا از تهران اومده بودند اونجا جواب نگرفته بودند رفتن گی ...

واقعا در این حد خوبه؟؟؟؟

دکتر انقد زیاده ادم گیج میشه  گفتن مینو رجایی و آذین علوی  خوبه که اینا نوبتاشون طول میکشه .

واقعا در این حد خوبه؟؟؟؟  دکتر انقد زیاده ادم گیج میشه  گفتن مینو رجایی و آذین علوی   ...

مینو رجایی رفتم بعد کلی منتظر موندن خیلی پولکی .خودش سونو میکنه پول سونو میگیره اونم عین سونو های بیرون من که اصلا نپسندیدم همون یه بار رو رفتم دیگه نرفتم.حالا بستگی به مشکلتون داره من که از ذولفقاری خیلی راضی بودم هر کسی هم گفته اونو پیشنهاد دادم خدارو شکر جواب گرفته.

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
مینو رجایی رفتم بعد کلی منتظر موندن خیلی پولکی .خودش سونو میکنه پول سونو میگیره اونم عین سونو های بی ...

راستش واسه درمان تنبلی تخمدان و قصد بارداری ..بخشید ذوالفقاری  آی یو آی هم میکنه؟

آره.معلومه شما هم غریبین .منم برا تنبلی رفتم پیشش و درمان شدم پریودهام منظم شد رو ورزش خیلی  حساسه میگفت حتما باید ورزش کنی .من که ازش راضی بودم حالا یه بار برو پیشش ببین چه جوریه 

2738
آره.معلومه شما هم غریبین .منم برا تنبلی رفتم پیشش و درمان شدم پریودهام منظم شد رو ورزش خیلی  حس ...

اره بندری نیستم .ممنون از راهنماییتون ...ببخشید میپرسم  شماهم واسه بارداری رفتین؟؟نتیجه گرفتین؟؟؟؟

راستش من وزنم اوردم پایین  لاغر کردم  دیگه از این بیشتر جا نداره واسه وزن کم کردن .من از وقتی وزنمو کم کردم منظم شده  ولی بعضی ماهها میریزه بهم ده 12 روز دیرتر میاد .

اره بندری نیستم .ممنون از راهنماییتون ...ببخشید میپرسم  شماهم واسه بارداری رفتین؟؟نتیجه گرفتین؟ ...

بله برا بارداری میرفتم نتیجه هم گرفتم عزیزم .برا همین راضیم ازشون