2752
2734
عنوان

چه جوری روزنه های پوستمو ببندم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3123 بازدید | 26 پست
عزیزم منم روزنه رو پوستم دارم اول باید چربی پوستتو کنترل کنی مایعات و میوه تازه استفاده کنی محصولات اویل فری (فاقدچربی)استفاده کنی شستشوی مرتب روزانه یادت نره با صابون یا شامپو یا تونر یا پن مخصوص پوست چرب ماسک خونگی(گوجه-نشاسته-عسل-کیوی-پرتقال-ماست کم چرب-لیمو-سفیده تخم مرغ-خیار-گلاب) از سبیوم پورریفاینر بایودرما استفاده کنی میکرو انجام بدی
به ریشه وصل باش و اصل باش!
بازم ادامه بدید بچه ها
اگر بدانید بسیاری از مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می دهند تا به خبر مرگ من و شما دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می کنند! دیل کارنگی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بعد از حمام : 1- تمیز کردن پوست: 1قاشق غذاخوری ماست + 1 قاشق چایخوری عسل = 15 دقیقه روی پوستت بذار بمونه بعد بشور (اگر پوستت چربه ماست کم چرب اگر پوستت خشک ماست پرچرب) 2- بسته شدن منافذ: 1 عدد تخم مرغ+ 1 قاشق غذاخوری عسل + روغن زیتون = 20 دقیقه روی پوستت بذار بمونه بعد بشور. 3- جوانی پوست = 3 قاشق غذا خوری گشنیز خرد شده+ 1 عدد خیار+ 1/3 فنجان شیر+ 1 قاشق غذاخوری بلغور جو = 20 دقیقه روی پوستت بذار بمونه بعد بشور یادت باشه بعد از حمام کردن در هفته دو بار انجام بدی یکبار گزینه1 با 2 یکبار هم گزینه 1 با 3
کاشت و اکستنشن مژه با بهترین مواد . . . . . 09358711421
راستی مابین این دو کار هفته ای یکبار هم سیب زمینی رو رنده کن آبش رو بگیر بذار آب سیبزمینی 10 دقیقه بمونه بعد آبش رو خالی کن ته ظرفت نشاسته میمونه نشاسته رو بمال رو صورتت 5 دقیقه بذار بمونه بعد بشور این کارهایی رو که گفتم اگه 2 ماه مرتب انجام بدی پوستت محشر میشه
کاشت و اکستنشن مژه با بهترین مواد . . . . . 09358711421