2752
2734
عزیزم شما رفتید پیش ایشون چطور بود راضی بودید؟

ببخشید شمام پیش ایشون رفتید چطور بودن

خداجونم امسالم رد شد و من موندم و کلی حسرت دوباره.. ک وای اگ باز تا عید باردار نشم چی... هزار تا سوال خیال بسمه واقعا بسمه چند ساله زندگیم شده جهنم چشام ضعیف شد روحم داغون شد عیبی نداره من بازم از خودت میخام شاید دلت ب رحم بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مزخرفترين دكتري كه تا به حال ديدم هيچي از سونو حاليش نيست خواهشا اصلا پيشش نرين

سلام عزیزم ببخشید من تحت نظر ایشونم یکم نگران شدم بیغامتونو دیدم

من تو نت سرچ کردم دوتا فاطمه صالحی میاره 

یکیشون پریناتولوژیسته شما ایشونو میگین؟ 

مطبش نزدیک بیمارستان دی؟ 

عزیزم همون جا ویزیت شدید بیمارستان بعد عمل کردید من آندومتریوز پیشرفته دارم به نظرتون دکتر خوبیه

من دکتر حاج علی اکبری میرفتم ایشون نامه داد واسه دکتر صالحی یک جلسه رفتم وقت عمل داد اما به نظرم حتما قبلش جنین فریز کن 

اصلا و ابدا پیشش نرید بشدت پولکی هستن یا باید پول تو مطب خودش خرج کنید یا آزمایشگاه و سونو گرافی بیرون که معرفی میکنه که حتما برید کارتون رو اونجا انجام بدید که همش هم فوق العاده گرون و البته آزمایش و سونو غیر واجب هستن.من تجربه کردم کلی هزینه واسم تراشید بعدا فهمیدم همه الکی بوده و اصلا نیازی نداشتم چون چندتا دکتر باتجربه تر رفتم و پروندمو بهشون نشون دادم و با دکتر حنطوش زاده هم آنلاین مشاوره داشتم و همه بدون استثنا گفتن اصلا نیازی به این آزمایشها و سونو هایی که درخواست داده نداشتی.من که دیگه تا ۴ ماه پیششون رفتم بعد دکترم رو عوض کردم.ولی شما مثل من گول نخورید.

اصلا و ابدا پیشش نرید بشدت پولکی هستن یا باید پول تو مطب خودش خرج کنید یا آزمایشگاه و سونو گرافی بیر ...

به نظرم اشتباه می کنی عزیزم

من فعلا پیش ایشون می رم البته دکتر خودم گفت سونوها رو پیش ایشون برم چون دقیق هستند و به برادرم هم که پزشک هستند سونو های خانم دکتر رو نشون دادم تایید کردن

خودم هم از کارشون راضی هستم

حالا نمی دونم چرا برای شما این طور شده

به نظرم اشتباه می کنی عزیزم من فعلا پیش ایشون می رم البته دکتر خودم گفت سونوها رو پیش ایشون برم چون ...

من منظورم‌مراقبت های برای زایمان بود 

شما احتمالا چندتا سونوگرافی پیششون انجام دادی و راضی بودی 

من مراقبت های دوران بارداری پیشش میرفتم واسم اینطور شده.

و حتی تو یکی کامنت خوندم که یکی میگفت من ترسیدم سونو واژینال انجام بدم و گفتم واسم انجام نده و ایشون بهش بی احترامی کرده و بیرونش کرده از مطب ولی اینجور چیزا باید با رضایت بیمار باشه و خودش تصمیم بگیره هر چقدر هم بیمار بی منطق باشه چرا یه دکتر باید اینطور رفتار کنه