2733
2734
خانمایی که تجربه گیاهی تو آوردن پری عقب افتاده دارن اول بگید با چی پری عقب افتاده تون اومده
و مهمتر از همه بعد چند روز پری تشربف آورده

لطفا در اشتراک گذاشتن تجربه کوتاهی نکتید چون شاید تجربه شما شدیدا به درد کسی بخوره
و بعدش حسابی دعا گوی شما بشه از جمله خودم :))
@@@به آنچه پیش روی من است با اعجاب می نگرم @@@
عزیزم من وقتی پریودم عقب میوفته یه لیوان شیر داغ با عسل و زعفرون میخورم بلااصله بعد از یکی دوروز پری میشم البته همون یکی دوروزو مرتب میخورم .... البته بدنها باهم فرق میکنه ولی من از بین رازیانه و... فقط با این جواب میگیرم
یا حضرت رقیه امید هیچ کسو ناامید نکن  *فاالله خیرا حافظا و هو ارحم الراحمین *

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون از شما ممول و سها

من چند تا داروی گیاهی و با هم مخلوط کردم(دکتر گیاهیم تجویزکرد) با عسل و زعفران دم کرده می خورم هر روز 2 قاشق که دکترم گفت 6 روز بیشتر نباید بخوری اما هیچ خبری از پری نیست فردا روز ششم هست دارو ها هر کدام به تنهایی خودش برای سقط جنین کافیه اما پری من همجنان نمیاد

ایا این داروها سریع عمل می کنه یا زمان می بره

در ضمن تخمدانهام کمی تیر می کشه مثل زمانی که امپول hcg می زدم و یا زمانی که iui کرده بودم دل درد و کمر درد هم دارم
2728
یک ماه بیشتره از دادم منفی بود

سونو هم دادم گفت هیچ مشکلی نیست فقط تعداد زیادی فولی 1 c داری

من از داروی شیمیایی رفتم تو داروی گیاهی الان 6 یا 7 ماهه هیچ وقت پریم عقب نمی افتاد منظم بود الان 2 ماه و نیم قطع شدم خیلی خیلی نگرانم
شانس و می بینی
2738
آرام جون تازه شدی مثل من

آخه من این دارو گیاهی که می خورم باید تا الان اومده باشه دیگه حالم از رعفران داره بهم می خوره
کسی علت این همه تاخیر و قطع شدن و می دونه واسه چیه؟
2706