2733
2739
سلام به همه ی مامانای کرجی ، لطفا یه دکتر خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییی خوب تو کرج به من معرفی کنید ، من خودم پیش چند تا دکتر رفتم ولی هیچ کدوم خوب نبودن ، پیشاپیش از لطفتون ممنونم ،.
من یکی از همونایی بودم که میگفتم رو دست محتسبی دکتر نیست ولی چهارشنبه گذشته وقتی رفتم پیشش همه تندیسی که ازش تو ذهنم ساخته بودم فرو ریخت و شکست
من از مرداد 88 تحت نظرش بودم و الان یکسال شده ، هر دفعه گفت برو دو ماه دیگه بیا ، برو شش ماه دیگه بیا
تو کاملا سالمی ، رحمت و تخمدان و تخمک گذاریت عالیه طبیعی باردار میشی ، کلی هم حال میکردم که اینجوری بهم حال میداد ، میگفت شوهرت هم خوب شده ( شوهرم واریکوسل داشته که پارسال عمل کرد ) . خلاصه دی ماه 88 که رفتم پیشش گفتم دکتر یکسال و دو ماه شده که من اقدام کردم ولی خبری نیست چیکار کنم ...
دریغ از یه تجویز یه دارو ...
گفت برو بعد عید بیا
من گوشم بدهکار نبود رفتم یه دکتر زنان گفتم برام عکس رنگی بنویس
فروردین رفتم عکس انداختم ، تو عکسم کاملا نوشته بود هر دو لوله بازه ولی در انتها پیچ خورده است ، و غیر از این مشکل دیگه هیچی تو عکسم مشکل و مسئله نبود . دکتر محتسبی که عکس رو دید گفت هم چی خوبه و لوله هات هم بازند و چون عکس انداختی تا 4 ماه دیگه مامان میشی تازه باهام کلی جل کرد که چرا پیش دکتر دیگه رفتم و پیش خودش نرفتم عکس بنویسه .....
من واقعا بهش ایمان داشتم مو به مو هرچی میگفت رو انجام میدادم ، تازه بعد یکسال و شش هفت ماه یک دوره درمان کامل دارویی برام نوشت ، کلومیفن ، استروژن و اچ سی جی ، که اون ماه تمام علائم بارداری رو داشتم یکهفته هم عقب انداختم که بیسابقه بود حتی بی بی چکم یه خط خیلی محو و کمرنگ انداخت ولی آزم منفی بود

این چهارشنبه که رفتم پیشش گفتم دکتر 4 ماه تموم شد ولی هنوز خبری نیست بهش گفتم دادن اون داروها این علائم رو ایجاد کرد ، یه کم شک نکرد شاید لقاح صورت گرفته ولی بدلایلی دفع شده بوده دنبال تکرار دارو یا رفع مشکل نبود ، تازه پرونده ام رو نگاه میکنه میگه ببینم آز هورمونی دادی .....؟!!!!!!!!!
عجیب نیست که بعد یکسال تازه یاد آز هورمونی میافته ....!!!
بهش میگم دکتر من رو لاپرا کن میگه من تجهیزاتش رو ندارم !!!!
میگم من چیکار کنم میگه میتونی از دکترای دیگه هم مشورت بگیری ، ولی خیلی امیدوارم طبیعی باردار بشی !!!!!
ای خدا
دیگه از دستش خسته شدم ، دکتر چرا اینکارو میکنی حواست کجاست

دردناکتر این بود که وقتی خواستم باهاش کمی درد و دل کنم که دچار استرس های شدید شدم و .... نزاشت حرف بزنم با کمال احترام گفت موفق باشی انشاءاله بزودی مامان میشی یعنی گمشو برو بیرون

مشکل دیگه دکتر اینه که اصلا فکر جیب مریضاش نیست من روز چهارشنبه رفتم دکتر بهم میگه برو روز دوم پریت بیا پیشم روز سه پری هم برو آز هورمون بده ، در صورتیکه من گفتم دکتر من فردا که 5 شنبه باشم پری میشم روز جمعه میشه دوم پری ، گفت خوب صبح روز سه بیا ......
خوب نمیتونی از همین الان در مورد اقدام روز دوم بگی یا تجویز کنی که من دو فاصله کمتر از چهار روز دو تا 14000 تومن ویزیت ندم .....
هنوزم نمیگم دکتر بدیه و خوب نیست واسه من که هیچ کاری نکرد واقعا هیچ کاری نکرد فقط وقتم رو تلف کرد

امیدوارم واسه دیگرونی که میرن پیشش خوب باشه
کاش می شد زندگی را هم عوض کرد٬ مثل «چایی» وقتی که سرد می شود…
بچه ها من تا چند روز پیش میرفتم پیش دکتر معدنی (میدان شهدا) ولی ایشون واقعا بی خیاله و برای مریض وقت نمیزاره و فقط میخواد مریض هاش بیان و برن. منو باید هفته 11 تا 13 میفرستاد تست سلامت جنین (کوآدمارکر- که از مهمترین ضروریات بارداریه) ولی هفته 17 فرستاد و به خاطر همین هم جواب آزمایش دقیق نشد و من حدود یک هفته است که خواب و خوراکم شده گریه و استرس (با اینکه میدونم مشکلی ندارم و سن من هم 22 ساله) . پیش هر دکتر متخصصی هم رفتم تعجب میکرد و ( میگفت : شما چرا اینقدر دیر آزمایش دادی باید سر موقع میرفتی چون این آزمایش را اگه سرموقع نری جواب نمیده ) حتی ماماها هم که تخصص ندارن اینو تصدیق میکنن. حالا من مجبور شدم هم 20 روز استرس داشته باشم و هم اینکه باید برم آمینو سنتز . و هزینه زیادی هم پرداخت کنم . تازه جریان را که بهش گفتم من را ارجاع داد به یه دکتر دیگه به نظر من پیش دکتری برید که وقت بزاره، به سوالاتون با حوصله جواب بده و مراقبت های ضمن بارداری را آسون نگیره . ایشون خیلی خانوم مومن و خوش برخوردیه ولی ایراداتی که گفتم را داره . حالا خود دانید . من که دکترم را عوض کردم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سلام به تمامیه مادران ایران زمین من هفته 29 هستم و تو این مدت زیر نظر خان دکترمیترا عمرامی هسستم و خیلی راضیم چون با اضافه وزنی که قبل از بارداری داشتم کمکم کرد تا تو این مدت بیشتر از 5 کیلو نداشته باشم درسته سخت گیره ولی و به تمام سوالام ج میده دقیق من دوسش دارم شما هم اگه دنبال دکتر خوب میگردین پیشنهاد من خانم دکتر عمرانیه
2740