2733
2734

سلام دوستان، ما هفته دیگه سه شب مهمون شهرتونیم یکم راهنماییم میکنین، بابت خرید و جاهای دیدنی کجا بریم؟ رستوران و قنادی خوبم معرفی کنین ممنون میشم

برای خرید که اطلس و لاله پارک خرید نکنید فقط برین بگردین این مرکز خریدارو چون همه چی گرونه !!شاهگلی برین !!برای رستوران ،رستوران جلالی سردرود و ایمانی و انا رو پیشنهاد میدم ضمن قیمت مناسب غذای فوق العاده ای دارن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لاله پارک. ابرسان. برج شهر. ولیعصر. 

رستوران های سنتی طرف سردرود. 

قنادی تک درخت . محمدی و... 

جاهای دیدنیشم مسجد کبود . مقعبره الشعرا‌ بازار سرپوشیده‌ شاه گلی. 

لباس گرم بیاری ها

امیدوارم تو شهرمون بهتون خوش بگذره

2731
برای خرید که اطلس و لاله پارک خرید نکنید فقط برین بگردین این مرکز خریدارو چون همه چی گرونه !!شاهگلی ...

جدی؟؟ لاله پارک نریم؟ فک کردم باید برم لاله پارک خریدامو بکنم، شاهگلی چیه خیابونه یا پاساژ؟ بعد کت و شلوار خیلی خوب و کفش مردونه و لباس شب زنونه خخ، کجا برم؟ هم شیک باشه قیمتا هم از تهران مناسبتر یاشه که خیلی عالی میشه

جدی؟؟ لاله پارک نریم؟ فک کردم باید برم لاله پارک خریدامو بکنم، شاهگلی چیه خیابونه یا پاساژ؟ بعد کت و ...

شاه گلی پارک معروف تبریر .

لاله پارکم همشون ترک و برند هستن جای باحالیه اگه پول داشته باشی.

برا خریدم بازار تبریز .ابرسان. ولیعصر

2738
جدی؟؟ لاله پارک نریم؟ فک کردم باید برم لاله پارک خریدامو بکنم، شاهگلی چیه خیابونه یا پاساژ؟ بعد کت و ...

لاله پارک همه چی گرونه !!ولی خب جنس هاش خوبه !!شاهگلی یه پارک بزرگه تو تبریز!!برای کت و شلوار فکر کنم پاساژ ارک شهناز مورد خوبی باشه البته لباس مردونه داره حتما کت و شلوار ام هست کفش مردونه ام شهناز هست !!شهناز یه خیابونه !!براب لباس شب 🤔همه جا هست جای خاصی تو ذهنم نیست که فقط لباس شب باشه

مادر اینده جان ینی هوا تو هفته اینده برف و بارونیه؟ بچه ها خونه پروین اعتصامی و ملک الشعرا قشنگه بری ...

اره خوبه .

هفته اینده نمیدونم ولی الان که حسابی سرده‌. هواشناسی نگاه کنید ولی با این حال لباس گرمم بیارین هوا تبریز اکثرا بادیه😂😂😂

بچه ها احیانا الان تخفیفای فصلی نیس؟

لباس شب ترک ساده خوش برش، تو مایه های لباسای کنزل میخوام

اها شاه گلی همون ال گلیه خخ

تو همون شهناز کفش چرم تبریز پس گیر میاریم؟ مغازه خاصی هم اگه جنساش بهتره بم بگید ممنون

جاهای دیدنیش که ائل‌گلی‌مون معروفه

داغ گولی هم خوبه کوه عینالی فقط الان هوا سرده اگه روزی که اومدین هوا خوب بود برین تله کابین و زیپ لاین داره

نزدیک تبریز روستای کندوان هس که تو دنیا تکه خونه های کله قندی😆

موزه هامون خیلی زیاده : موزه مشروطه، عصر اهن، آذربایجان،عمارت شهرداری(برج ساعت)

از خانه های تاریخیمون دیدن کنین حتما مخصوصا خانه حیدرزاده،خانه نیکدل،خانه بهنام،خانه قدکی،خانه صدقیانی که تو یک مسیرن(پیاده روی مقصودیه همون میدان ساعتمون)

مراکز خریدمون لاله پارک،اطلس،ستاره باران،برج شهر،برج بلور،سنگفرش ولیعصر که قیمتاشون متوسط ب بالاس

اگه قیمت مناسب میخاین از بازار بزرگ تبریز دیدن کنین که هم تاریخیه هم خرید میتونین بکنین

و دیگر جاهای مناسب مثه تربیت و پاساژ پردیس

رستوران هم پیشنهاد میکنم تو خود بازار تو رستوران حاج علی غذا بخورین

و باز هم سوال یا ادرسی خواستین در خدمتتونم

دختری با بال هایی از جنس غرور🧚‍♀️
2706