2737
2739
سه ماه و 14 روزشه لثش می خاره اب دهنش روونه یک ذره گوشه های دوتا دندون پایینش در اومده بقیش می خواد در بیاد دو روزه اروم و قرار نداره چیکار کنم؟
سه ماهه رو نمیدونم///ول یخواهر که دنیا اومد دوتا دندون جلوییش خیلی کوچولو درومده بود...
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
عزیزم نوه عموم به دنبا امد یه دندون داشت

پسر جاریمم دقیقا تو 3 ماهو 11 روزگی دندونش در امد برای تسکین دردش براش ژل لثه بخر
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم پسرم از3ماهگیش خارش لثه وزیادشدن آب دهنش شروع شدواول4دندونش دراومد.یه دندونگیر واسش تهیه کن.فقط احتمالاچون خودش نمیتونه دستش بگیره مثل من مجبورمیشی خودت بکشی روی لثه هاش.من بامسواک انگشتی هم واسش لثه شوماساژمیدادم
2728
منم یه خواهرزادم دقیقا 3ماهگی دندونش درومد
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2738
منم نی نی م اب دهنش خیلی میاد 3 ماه و 20 روزشه
یکی موند و یکیمون رفت جهان ما دو قسمت شد یکی تنها توی خاکش یکی راهی غربت شد یکی از ما هنوزم رو به دریا توی دنیای دیروزش اسیره یه خواهش از خدا داره که شاید جوونیشو بتونه پس بگیره...