2726
عنوان

کمک برای ترک ترامادول

| مشاهده متن کامل بحث + 46216 بازدید | 37 پست
پارمیدا جون تا اون جایی که من خوندم حتی اونهایی که برای بیماری مصرف میکنند بعد از بهبود بیماری نیزبهش معتاد میشند.تو را خدا دیگه کسی نیست که راهنماییم کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من آرش 25 ساله هستم. من 3 بار ترامادولو ترک کردم.الانم که دارم این پست مینویسم 3 روزه که مصرفمو یهو گذاشتم کنار.برای ترک اول باید اراده باشه نمیخوام حرف کلیشه ای بزنم منظورم اینه که باید از خودتون بدتون بیاد.برید تو آیینه خودتونو نگاه کنید و خودتونو با قبل از مصرف مقایسه کنید. عکسهای قبل از مصرفتونو ببینید.چقدر فرق کردید؟ روش برخوردتونو با دیگران ببینید چقدر فرق کردید؟برای ترک اول باید از خودتون بدتون بیاد و به خودتون بگید چرا من؟ حالا روش ترک: این روشو من خودم به شخصه 3 بار امتحان کردم و جواب گرفتم.من روزی یک ورق ترامادول کپسول مصرف میکردم.باید دوز کم کنید ولی مدتش طولانی نشه مثلا هر دو روز یک قرص کمتر بخورید تا برسه به مرز 1و 2 تا روز اول یکم واستون سخته ولی یادتون باشه که شما میخوایید برگردید به زندگی قبلی و الان که مصرف میکنید از خودتون و رفتارتون بدتون میاد.بعد از اینکه مصرف قرص در 3 روز به 1 عدد رسید وقتشه که دیگه هرچی ترامادول دارید بریزید دور. احساس عرق کردن در عین حال سرما به آدم دست میده ولی یه راه پیشنهاد میکنم که با این حالت هم حال کنیدو ازش بگذرید به حمام بروید و زیر دوش آب گرم باشید تا این حالت از بین بره اگه اومدید بیرون بازم این حالتو داشتید برگردید زیر دوش. روز دوم اول صبح یه دوش آب گرم بگیرید و برید برای حجامت. حجامت 80 % این حسو حال بدو ازتون میگیره و باعث میشه خون کثیفی که توش مواد ترامادول هست از بدنتون بیاد بیرون.(حتما حتما این کارو بکنید) روز سوم: اول صبح یه دوش آب گرم بگیرید. به درمانگاه بروید و آمپول ویتامین ب رو بزنید (ب کمپلکس) روز چهارم : اول صبح یه دوش آب گرم بگیرید و بدون هیچ حالت بدی زندگی جدیدتونو شروع کنید. این روش کمترین حس خمار بودن داره حتما حتما امتحان کنید. به خدا من با این روش کراک رو ترک کردم این که ترامادوله و در مقابل کراک اسباب بازیه
2728

سلام 

من نزديك ٥ ساله كه ازدواج كردم و قبلا هم با همسرم دوست بودم .

بعد از ازدواج متوجه شدم كه همسرم ترامادول مصرف ميكنه اوايل زير بار نميرفت و همش ميگفت بخاطر س ك س مصرف ميكنم هرباري كه بخوايم رابطه داشته باشيم خوب منم كه اصلا از اين چيزا خبر نداشتم

به موقع سركار ميرفت و به همه چيز خيلي خوب رسيدگي ميكرد 

الان نزديك دو ساله كه انگار اون قدرت اوليه كار كردن و نداره و خيلي بيخيال شده نصبت به همه چيز 

سركار نميره ، تا ظهر گاخي اوقات تا عصري ميخوابه بهش ميگم كه تو داري مصرف ميكني هنوز اصلا زير بار نميره و انگار خودش هم نميخواد باور كمه كه به اين لعنتي اعتياد پيدا كرده 

ولي من ميدونم كه بيشتر از ٤،٥ تا مصرف ميكنه در روز چون زماني كه مصرف ميكنه متوجه ميشم 

ولي بهش كه ميگم انكار ميكنه

نميدونم چيكار كنم خيلي هم دوستش دارم و عاشقشم ولي واقعا نميدونم كه بايد چيكار كنم و چجوري تركش بدم 

الان يه تو راهيم داريم دوست دارم قبل از اينكه به دنيا بيادش ترك كنه و بشه همون همسر قبلي برام 

تروخدا اگه كسي ميتونه كمكم كنه كه چيكار كنم؟؟؟😭😭😭

خدايا همه مامانايه باردار به سلامتي ني نياشون و بدنيا بيارن و با كلي خوشحالي بزرگ شدنش و ببين🙏🏽
سلام  من نزديك ٥ ساله كه ازدواج كردم و قبلا هم با همسرم دوست بودم . بعد از ازدواج متوجه شدم ك ...

همسرت ترک کرد؟

به بودن ها دیر عادت کن و به نبودن ها زود!آدم ها،نبودن را بهتر بلدند

اين قرص مسكن بعد از عمل جراحي هاي بسيار دردناك ب تجويزپزشك با تعداد بسيار محدود هست

ك نميدونم تو كشور ما چطور رايج هست

اسيب جبران ناپذير ب سلولهاي مغزي ميزنه

ك ممكنه فرد ب بيماريهاي رواني مبتلا بشه

از قبيل شيزوفرني و...

افسردگي هم ك حداقلش هست

دنياي ذهني شخص ب هم ميريزه

حالا اسيب ب كبد و غيره هم بماند

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
سلام  من نزديك ٥ ساله كه ازدواج كردم و قبلا هم با همسرم دوست بودم . بعد از ازدواج متوجه شدم ك ...

يا خدا جنين در زماني شكل گرفته ك پدرش اينا رو مصرف ميكرده؟!

واقعا انگار ك تو خودتم متوجه عمق مسئله نيستي وگرنه هرگز حاضر ب بارداري نميشدي

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

انجمنهاي ترك اعتياد

ب تنهايي نميتونه اينو ترك كنه بايد جايگزين داشته باشه مثلا تر يا ك 

ب هيچ عنوان

تاكيد ميكنم

ب هيچ عنوان

ازجايگزين 

م تاد ن 

استفاده نكنيد

ك ازچاله در ميايد ب چاه مي افتيد

اگه همسرت ادامه بده 

بيماري دو قطبي مبتلا ميشه ك شده با توصيفت

ب سلول مغز اسيب ميزنه 

ب نحوي ك بعد ازمدتي توي mri هم مشخص ميشه

اينكه بره ب mri و هنوز ديده نشه معنيش اين نيست ك اسيب نديده

حتما مشاوره هاي تحصصي بگيريد براي تركش 

شما ك همسرت مبتلا هست

من كسي رو ديدم ك تا اخر اين راه رفته

اول ك بايد بپذيره اعتياد داره بهش

دوم اينكه اگاه بشه و باور كنه ك چقدر بهش اسيب ميزنه

و بعد ادامه ماجرا

شايد جايگزينهاي بهتري هم وجود داشته باشه

اما انجمنهاي ترك اعتياد و كمك كسي ك خودش ترك كرده بعنوان راهنما ميتونه كمك كننده باشه

ترك ناگهاني خطر تشنج داره همونطور ك مصرف زياد تشنج مياره

من همسرم مصرف میکرد میتونم چند تا سوال بپرسم تو خصوصی؟

به بودن ها دیر عادت کن و به نبودن ها زود!آدم ها،نبودن را بهتر بلدند
2706