موضوع بحث

کمک برای ترک ترامادول

32390 بازدید | 19 پست
سلام بچه های جون .چند روزه که متوجه شدم خواهرم که از من شش سال کوچکتره ترامادول مصرف میکنه.وای نمیدونید دنیا رو سرم خراب شد.آخه من پدرم حتی سیگار هم مصرف نمیکنه.حالا دارم از ترس می میرم.چه طوری بهش بگم که اینکار را نکنه.آخه خیلی دختر حساسی هست.اگه بفهمه که من میدوم ممکنه که داد و بیداد راه بندازه و کاری دست خودش بده.پیش مشاور ببرمش یا نه؟چطور باهاش صحبت کنم.تو را خدا اگه کسی همچنین موردی داشته بیاد به من کمک کنه
1391/08/15
|
17:44
سلام ویداجان
ابتدا بدون که برای چی استفاده میکنه؟شاید مشکلی داشته که رفته دکتر براش تجویز کرده و میخوره
همسر من پزشکه و میدونم ترامادول به شدت اعتیاد آوره
ایشون گفتن برای دردهای شدید ازش استفاده میشه
نمیترسونمت ویدا جون
اما حتما پیگیری کن
اگه اخلاقش تنده شما ملایمت بیشتری به خرج بده تا تحریک و عصبیش نکنی
میدونم که مشکل بیماری نداره .به خدا ههش حالت گریه دارم .در ضمن نباید شوهرم هم بفهمه .دیگه دارم از ناراحتی دق میکنم.من هنوز هم شنیدم که بعضی از داروخانه ها بدون نسخه میفروشند.تو را خدا باز هم بیاین و نظر بدین.کلا خواهرم آدم خاصی هست .همیشه خیلی بیشتر از حد خودش میخواد.بچه آخر خونه هم هست.توجه بیش از حد مامان و بابام هم بی تاثیر نبوده.
سلام من آرش 25 ساله هستم. من 3 بار ترامادولو ترک کردم.الانم که دارم این پست مینویسم 3 روزه که مصرفمو یهو گذاشتم کنار.برای ترک اول باید اراده باشه نمیخوام حرف کلیشه ای بزنم منظورم اینه که باید از خودتون بدتون بیاد.برید تو آیینه خودتونو نگاه کنید و خودتونو با قبل از مصرف مقایسه کنید. عکسهای قبل از مصرفتونو ببینید.چقدر فرق کردید؟ روش برخوردتونو با دیگران ببینید چقدر فرق کردید؟برای ترک اول باید از خودتون بدتون بیاد و به خودتون بگید چرا من؟ حالا روش ترک: این روشو من خودم به شخصه 3 بار امتحان کردم و جواب گرفتم.من روزی یک ورق ترامادول کپسول مصرف میکردم.باید دوز کم کنید ولی مدتش طولانی نشه مثلا هر دو روز یک قرص کمتر بخورید تا برسه به مرز 1و 2 تا روز اول یکم واستون سخته ولی یادتون باشه که شما میخوایید برگردید به زندگی قبلی و الان که مصرف میکنید از خودتون و رفتارتون بدتون میاد.بعد از اینکه مصرف قرص در 3 روز به 1 عدد رسید وقتشه که دیگه هرچی ترامادول دارید بریزید دور. احساس عرق کردن در عین حال سرما به آدم دست میده ولی یه راه پیشنهاد میکنم که با این حالت هم حال کنیدو ازش بگذرید به حمام بروید و زیر دوش آب گرم باشید تا این حالت از بین بره اگه اومدید بیرون بازم این حالتو داشتید برگردید زیر دوش. روز دوم اول صبح یه دوش آب گرم بگیرید و برید برای حجامت. حجامت 80 % این حسو حال بدو ازتون میگیره و باعث میشه خون کثیفی که توش مواد ترامادول هست از بدنتون بیاد بیرون.(حتما حتما این کارو بکنید) روز سوم: اول صبح یه دوش آب گرم بگیرید. به درمانگاه بروید و آمپول ویتامین ب رو بزنید (ب کمپلکس) روز چهارم : اول صبح یه دوش آب گرم بگیرید و بدون هیچ حالت بدی زندگی جدیدتونو شروع کنید. این روش کمترین حس خمار بودن داره حتما حتما امتحان کنید. به خدا من با این روش کراک رو ترک کردم این که ترامادوله و در مقابل کراک اسباب بازیه

تو این سایت کلی مطلب در مورد ترامادول داره - یک سری بزن بنظرم متخصص خوبیه

http://no-teramadol.mihanblog.com/

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انتخاب زندگی دست ما نبوده ولی بایدسعی کنیم خوب زندگی کنیم.